4 bizarní motivy trestných činů: Pro co všechno jsou lidé schopni vraždit?

Redakce

Většina z vás bude určitě souhlasit s tím, že prakticky nikdy nic nemůže ospravedlnit vraždu jiné lidské osoby. Existují případy, kdy jsou motivy trestných činů naprosto nepochopitelné. Pro co všechno jsou lidé schopni vraždit? Podívejte se na čtyři případy.

  • Snídaně: Šestnáctiletý Joshua Davies zabil svou přítelkyni Rebeccu poté, co jeho přítel v žertu řekl, že mu koupí snídani, když ji zabije. Davies opakovaně zveřejnil na stránkách sociálních médií, že chce Rebeccu Aylward zabít, ale jeho přátelé si mysleli, že to je vtip, takže žertovali zpátky. Joshua ji ale fakt zabil. Jestli snídani dostal, nevíme.
  • Nákupní maniačka: Dana Sue Gray zabila roku 1994 tři starší ženy, aby si vzala jejich peníze na nakupování. Poté, co je zavraždila, sebrala jejich kreditní karty a šla na nákupy. Nakonec byla zadržena poté, co jí její čtvrtá oběť unikla a oznámila vše policii. Během výslechu tvrdila, že karty našla a nemohla vrátit, protože je posedlá nakupováním.
  • „Anděl smrti“: Richard Angelo přezdívaný Anděl smrti záměrně otrávil pacienty, aby vypadal jako hrdina. Pracoval pro Good Samaritan nemocnici v Long Island v New Yorku. Chtěl od svých kolegů získat větší respekt, tak dal asi 35 pacientům lék, který jim způsobil srdeční zástavu a ty pak přivedl zpátky k životu. Bohužel 10 z nich nezachránil a ti zemřeli.
  • Kanibal: Už v době, kdy byl Armin Meiwes teenager, si přál jíst lidské maso, takže když Bernd Brandes zveřejnil inzerát, že se sám dobrovolně nechá zabít a sníst, viděl v tom šanci. Poté, co se ti dva setkali, měli sex, Armin Bernardovi uřízl penis, usmažil jej a oba ho snědli. Poté dal Meiwes Berndovi prášky na spaní, léky proti bolesti a alkohol a pak ho zabil. Vše si natáčel. Tělo uchoval v mrazáku a postupně snědl.

10 fotek, z jejichž příběhů vás zamrazí

Video: Strašidelný hrad, kde si cvrnknete do kalhot