5 celebrit, které se během natáčení nepříjemně zranily

Redakce

Během natáčení se prostě může stát cokoli a někdy to odnesou i ti nejlepší herci. Nešikovný pád či cokoli jiného a už to je. Kdo se nepříjemně zranil?

  • Halle Berry – Během natáčení filmu Gothika (2003) si Halle zlomila ruku. To se občas stane, ale ne to, že vám ji zlomí herecký kolega. Halle ji zlomil Robert Downey Jr. A to ve scéně, ve které ji měl přidržet v psychiatrické léčebně. Herečka se bránila a jak Robert použil větší sílu, tak se stalo neštěstí. Halle na tuto událost dodnes nezapomněla a sama o tom říká: „Nebylo to tak, že bych skákala z nějaké výšky a špatně doskočila. Natáčela jsem s scénu s Robertem a on mi špatně chytil ruku a zlomil ji.“
  • Bruce Willis – Během natáčení filmu Smrtonosná past (1988) Bruce ohluchl na levé ucho. Vše se stalo během natáčení scény, kde je Bruce pod stolem a střílí nad zloducha, který stojí nad ním. Bohužel nikdo nedomyslel to, že se pod stolem odráží zvuk z pistole a Bruce tak bohužel přišel o sluch.
  • Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone – Vše se stalo během natáčení Expendables: Postradatelní 2 (2012) a na staříky už to bylo jednoduše moc. Bylo to pro ně tak namáhavé, že museli podstoupit operaci ramene. Ale to, že se oba dva potkali ve stejné nemocnici, byla opravdu náhoda! Díky ní svět obletěl legendární snímek…
  • George Clooney – Během natáčenní filmu Syriana (2005) si George nepříjemně poranil páteř. Bolesti byly tak strašné, že prý uvažoval o sebevraždě. Sám o tom promluvil v rozhovoru pro časopis Rolling Stones: „Byl jsem v momentě, kdy jsem přemýšlel, že takhle nemůžu existovat. Že takhle se prostě nedá žít. Ležel jsem v nemocnici, všude samé trubičky, nemohl jsem se hýbat, měl jsem šílené bolesti hlavy a po třech týdnech jsem přemýšlel, že s tím budu muset udělat něco drastického. Začnete přemýšlet tak, že po sobě nechcete zanechat moc bordelu, takže nejlepší bude jít do garáže a nastartovat auto.“ Nakonec byla operace úspěšná.
  • ChanningTatum – Během natáčení historického filmu Orel Deváté legie (2011) se herec opravdu nepříjemně zranil. Vše se stalo ve scéně, kde se herci kvůli mrznoucí řece oteplovali naléváním horké vody do obleku. A ta ho popálila na penisu! Měl z toho strašný zážitek, protože se mu kvůli popáleninám začala z penisu odlupovat kůže. Musel být okamžitě převezen do nemocnice, kde dostal léky proti bolesti.

Přehled: Filmové postavy žen, které byly pěkné mrchy

Nejikoničtější role Julie Roberts: Které máte nejradši vy?

Témata:,