3 sebevraždy slavných, co možná nebyly sebevraždy

Redakce

Které celebrity spáchaly sebevraždu? A co když to sebevražda nebyla?!

  1. Marilyn Monroe. Její mrtvé tělo bylo nalezeno jejím přítelem a psychiatrem, ale pár lidí tvrdí, že hereččina mrtvola byla nejprve převezena do nemocnice a pak vrácena na své místo. A z jejího pokoje zmizelo i několik osobních věcí včetně jejího deníku… Neteř jejího manžela navíc tvrdí, že v době údajné vraždy Marilyn zrovna mluvila se svou matkou po telefonu a vykřikla jméno vraha, její matka ho ale nikdy neprozradila, protože se bála o svůj život.
  2. Kurt Cobain. Zpěvák se podle všeho zastřelil brokovnicí. Podle některých lékařů měl ale v době smrti v sobě tolik heroinu, že by nebyl schopen se zabít. A dopis na rozloučenou prý taky nemusel napsat on.
  3. Hunter S. Thompson. Novinář pár dní před smrtí napsal: „Udělají to tak, aby to vypadalo jako sebevražda. Vím moc dobře, jak ti bastardi přemýšlejí.“ Zanechal dopis na rozloučenou, který napsal čtyři dny před svou smrtí. V té době pracoval na článku o konspiračních teoriích o teroristickém útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku a svému kamarádovi řekl, že by ho to mohlo ohrozit na životě…

8 scén ze Sexu ve městě, které byly jak ze skutečného života

Kvíz: Jak dobře znáte Pána prstenů?