6 nejkrásnějších vražedkyň světa

Redakce

Vražda je jeden z nejvíc odporných činů, jaký kdy někdo může spáchat, ne-li úplně nejhorší. Představa o tom, že vrahové jsou hrozně vypadající monstra s jizvami na tváři, na první pohled násilnicky vypadající, je velmi mylná. Můžou mít totiž podobu něžnosti, nevinnosti. Tak je tomu i u následujících šesti žen, do kterých byste asi neřekli, že někdy zabily. Podívejte se na ty, které mohly z fleku na molo a místo toho sedí v chládku.

  • Molly Jane Roe

Vypadá nevinně, že? Opak je ale pravdou. Molly má totiž na svědomí život 17 měsíční holčičky svého přítele, kterou zneužila a pak zabila několika ranami do hlavy. Odporné!

  • Megan Martzen

Tak tohle je opravdu zrůda. I když by mohla vzhledem ztvárňovat exotické princezny, ve skutečnosti je to jedna z nejodpornějších vražedkyň. Megan byla odsouzena za smrt malé holčičky, kterou měla jako chůva na starost, a k tomu byla obžalována i za zneužívání dvou jejích sourozenců.

  • Amber Hilberling

Tuto ženu je asi lepší moc nevytočit, což měl tušit její manžel. Toho totiž Amber po jedné hádce vyhodila z okna. Na následky pádu z bytu v 17. patře logicky zemřel. Milé, že? Podle posledních informací měla spáchat ve vězení sebevraždu.

  • Lilli Nicole Hurt

Tuto slečnu jako by její jméno Hurt (Bolest) k trestným činům a násilí předurčovalo. Zabila hned dva nevinné lidi, když jí bránili v loupeži šperků.


  • Jodi Arias

Na první pohled vypadá jako anděl, ale nenechte se klamat zjevem. Tato kráska má totiž na svědomí smrt svého bývalého přítele Travise Alexandra, ale ne ledajakou. Nejen, že mu prostřelila hlavu, ale k tomu mu podřízla hrdlo, no a pro jistotu mu pak zasadila do hrudi 27 bodných ran. Dle jejích slov se jednalo o sebeobranu.

  • Amanda Knox

Případ Amandy byl velmi medializovaný a my se ani nedivíme. Spolu se svým milencem znásilnila a prořízla hrdlo své spolubydlící na koleji, Meredith, protože se odmítla účastnit se Amandiných sexuálních hrátek s ní, jejím italským přítelem a dalším Italem. Amanda o případu vydala knihu.