6 nejlepších pole dance fitness hvězd, které můžete sledovat na Instagramu. Ty vás dostanou!

Redakce

V poslední době je pole dance i pole fitness velmi oblíbené. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli mu také trochu věnovat. Nejen, že jsou na Instagramu k vidění krásná těla, svaly a půvabné tváře, ale také jsou to velmi inspirativní osobnosti. Pohladí po duši nejen muže, ale také ženy. Představte si, že i pánové se pole fitness věnují.

Greshilov Evgeny

Pole fitness není jen pro ženy, ale také pro muže. Dokonce se konají i různé šampionáty, kterých se zúčastní. My jsme pro vás vybrali bývalého artistu Greshilova Engeny, který má již několik ocenění. Nejen, že je svalnatý, šikovný, ale také dost sexy! Co myslíte?

Sarah Scott

Krásná a talentovaná Sarah Scott je profesionální pole fitness a pole dance instruktorkou. Věnuje se tomu již sedm let. Věří v to, že je pole dance velmi pozitivní a motivující forma fitness, tance a umění. Pokud vás zajímá, čemu všemu se Sarah věnuje, nahlédněte na její Instagram. Má tam spoustu skvělých videí a fotografií, které vás dostanou.

Lindsay Lithe

Lindsay Lithe patří mezi další velmi oblíbené hvězdy pole fitness. Na jejím profilu zjistíte, jak moc to miluje. Pokud chcete obdivovat, jak visí hlavou dolů nebo jak dělá jiné bláznivé polohy, podívejte se na její profil, kde najdete ještě mnohem víc. Dokonce i výborná videa.

Sergia Louise Anderson

Nejen, že je Sergia vítězkou amerického mistrovství Národního Pole, ale je také výbornou tanečnicí salsy. Instagramový profil má plný videí a fotografií póz, které by chtěl umět snad každý. Můžete se u ní inspirovat a vyzkoušet to také.

Anastasia Skukhtorova

Pokud toužíte nahlédnout do zákulisí profesionála, nehledejte nikoho jiného než je Anastasia Skukhtorova. Kráska je vítězkou Pole World News Picture Perfect Award 2014. Skukhtorova dokumentuje každý detail svého pole dance života. Najdete zde i každodenní cvičení jógy a studiová selfie.

Maggie Ann

Mezi další inspirativní osobnosti, které stojí za sledování, patří i Maggie Ann. Věnuje se tomu sice jen tři roky, ale za tu dobu získala již několik ocenění. Instagram má plný pole fitness triků, které můžete pozorovat na videích, ale najdete zde i mnoho fotografií, které stojí za to.