Američanka zabila kočku, aby byla jako Lady Gaga

matoush

K ohavnému činu inspiroval dvacetiletou obyvatelku americké Oklahomy záznam vystoupení Lady Gaga. Dívka chtěla napodobit zpěvaččin kostým, a proto zabila kočku a potřela se její krví. Tomu se říká šrumec v šoubizu.

Vrátíte se domů z práce, všude je tma a v obýváku uvidíte ženu v dlouhém plášti s obličejem potřeným krví. Právě to se podle deníku The Sun stalo příbuznému dvacetileté Angeliny Barnes z americké Oklahomy.
Dívka utopila ve vaně kočku, aby si její krví mohla “stylově doladit” outfit na koncert Lady Gaga. Inspirací jí měl být kostým, který si výstřední zpěvačka oblékla na předávání cen MTV VMA v roce 2009. Tehdy na sobě měla vrstvu tekutiny, která připomínala krev. Hororovou atmosféru Barnesovic bytu dotvářela i naprostá tma. “Všechny spínače v bytě byly polepeny brovskou vrstvou izolepy, takže jsme nemohli rozsvítit. Dívka se bála, co se stane,” uvedl mluvčí policie.

Lady Gaga a její "krev" na předávání cen MTV

http://www.youtube.com/watch?v=WRV0w7aW8vI

Jakkoli nás kočičí smrt mrzí, musíme připustit, že slečna za své chování nebyla tak úplně zodpovědná. Už dlouhou dobu trpěla depresemi a poté, co ji policie převezla na psychiatrii, ohrožovala kusem skla zdravotní sestru.

Bratři Gallagherovi už nemohou být v jednom hotelu
Bulvár přinesl ještě jednu zprávu, kterou s vámi dnes chceme sdílet. Rozkol v rodině Liama a Noela Gallagherových se dostal na další úroveň.
Minulé úterý se ústřední postavy někdejších Oasis sešly v hotelu Hope Street v Liverpoolu. Liam hrál v Liverpoolu koncert, zatímco Noel v hotelu sledoval zápas Manchestru. Poté, co se mladší z bratrů dozvěděl, že by měl přespat pod jednou střechou se svým sourozencem, odmítl převzít klíče a narychlo změnil ubytování. V hotelu si ho však obsluha nemohla vynachválit: “Byl velice zdvořilý, jenom seděl, pil bylinkový čaj a jedl koláčky.”
Takový hodný chlapec to je!

Témata: