Amy si před smrtí údajně koupila drogy. Žádné u ní ale nenašli

Lubos-Prochazka

Dnes proběhne pitva zesnulé britské zpěvačky Amy Winehouse (+27). Měla by ukázat přesně příčiny její sobotní smrti. Policie v souvislostí s případem nikoho nezadržela. Pohřeb proběhne pravděpodobně ve středu.

Podle některých svědků si měla Amy Winehouse v pátek před smrtí koupit od překupníka kokain, tablety extáze a ketamin. Policie ale v jejím domě objevila pouze léky, které pravidelně užívala.

Vyšetřovatelé teď prověřují, jestli roli v jejím úmrtí nesehrál alkohol. Ukázalo se také, že večer před smrtí zpěvačka navštvila doktora, který jí údajně řekl, že je zdravotně v pořádku. Poté odešla domů, kde hrála na bubny, čímž rušila sousedy.

„Byl s ní pouze osobní strážce, který se o ní poslední roky staral. Řekla mu, že chce spát, ať ji neruší. Když se bodyguard vrátil do pokoje, zjistil, že Amy nedýchá. Okamžitě volal záchranku, byl nesmírně šokovaný. Byla sama v posteli," řekl deníku The Sun mluvčí zpěvačky Chris Goodman.

http://www.youtube.com/watch?v=70YD7ncy2aQ&feature=player_embedded

Po celém světě teď truchlí tisíce fanoušků Amy Winehouse. K jejímu domu na Camdenském náměstí v severním
Londýně nosí příznivci květiny i lahve s alkoholem. Zapalují tam také svíčky.

Smutek nad skonem nadějné umělkyně vyjádřila i řada známých osobností.

"To je tak smutné… měla takový talent. Je to opravdu tragické."
(americká zpěvačka Jessica Alba)

"Opravdu smutná zpráva o Amy Winehous. Myslím na její rodinu. Nechť její neklidná duše najde pokoje."
(americká herečka Demi Moore)

"Teď nemůžu ani dýchat, strašně brečím, právě jsem ztratila jednu z mých nejlepších kamarádek. Miluju tě navždy, Amy, a nikdy nezapomenu na to, jakás doopravdy byla!"
(dcera rockové legendy Ozzyho Osbournea Kelly Osbourne)

Témata: