Angelo se vrací do Prahy


Angelo Kelly, někdejší člen slavné skupiny The Kelly Family, se již potřetí vrací do České republiky. V rámci nové The Traveller solo& accoustic tour navštíví 20 států a 24. ledna se zastaví v Praze v Divadle u Hasičů.

Angelo, který začal veřejně vystupovat ve třech letech jako nejmladší člen Kelly Family, má za sebou nespočet koncertů a cestování po celém světě. Sám říká: „Cestování je podstatnou součástí mého života.“ Odtud pochází i název jeho nejnovějšího turné.

Na sólovou dráhu se vydal v roce 2004, zpočátku jako bubeník a producent. V rámci instrumentálních projektů se věnoval převážně bicím a pianu, účastnil se rockových a jazzových programů. Jako uznávaný bubeník pořádal také semináře o hraní a dával soukromé hodiny. Roku 2006 vydal první samostatné poprockové album I’m ready, na kterém je výhradním autorem hudby i anglických textů. Následovala alba Rejoice and Be Glad (2007) a Lost Sons (2008). Své počáteční obavy, zda dokáže jako sólista utáhnout celý koncert, už dávno musel ztratit – jeho vystoupení jsou až na výjimku brzy vyprodána.

Angelo Kelly: The Traveller solo & accoustic tour 2009
Kde:
Praha, Divadlo U Hasičů
Kdy: 24. ledna
Čas: 19:00
Vstup: 440 Kč
Web: www.angelokelly.com, http://www.cbox.cz/divadlouhasicu/

Témata:,