Anna K. se v Lucerna Music Baru ohlédne za svojí kariérou


Zpěvačka Anna K. slaví 15 let svého působení na české hudební scéně a bilancuje. Nekončí, jen si chce roky, které má za sebou, připomenout. A tak se svou kapelou už několik týdnů objíždí republiku a valí na fanoušky své největší hity. Nebe, Nelítám nízko, Večernici...

Bilanční šňůra Anny K. měla původně proběhnout loni na podzim, ale kvůli nemoci ji nakonec zpěvačka odložila. „Teď už je Anna v plné síle. V Ostravě, Zlíně i v Havlíčkově Brodě byla výborná atmosféra,“ napsala v SMS zprávě Kouli.cz manažerka zpěvačky Petra Švejdorová. V Lucerna Music Baru se tak mají fanoušci na co těšit. Jako hosta svého turné si Anna vybrala Marka Ztraceného, který se stal hlavně díky hitu Ztrácíš loňským Objevem roku v anketě Český Slavík. „Líbí se mi Markova energie, myslím, že má velkej talent a taky má ty nejlepší kořeny, jaký může mít. Je totiž ze Železné Rudy. Já vyrůstala ve Špindlu a v Rudě zároveň. Velká část mé rodiny je odtamtud, takže kdoví, možná jsme příbuzní,“ píše zpěvačka na svých internetových stránkách.

Podívejte se na Annu K. a její klip Večernice

Jako doprovodný program svého turné Anna K. uspořádala charitativní aukci, kterou od 12. do 26. března najdou zájemci na internetovém portálu Aukro.cz. Můžou tam vydražit například zpěvaččin mikrofon nebo kytaru. Výtěžek pak půjde ve prospěch Nadace Terezy Maxové.

Aukro Best of Tour Anna K. 2009
Kde:
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Kdy: 26. března
Čas: 21:00
Vstupenky: 220 Kč přes Ticketpro,  200 Kč v předprodeji v Lucerna Music Baru

Témata:,