Apríl v Hollywoodu aneb Kdo má smysl pro humor?

matoush

Na filmovém plátně nás baví a dojímají. Jaké jsou ale hollywoodské celebrity v reálu? Prvního dubna se část smetánky šoubizu pokusila světu dokázat, že má smysl pro humor. Jak zjistil časopis People, moc slavně to nedopadlo.

Časopis People sestavil přehled těch "nejpovedenějších" aprílových žertíků, které si herci a zpěváci nachystali. Schválně, čemu se se alespoň trochu zasmějete.

Že by Johnny Deppovi, který si doslova vystřelil z kolegyně Penelope Cruz? Už před deseti lety, kdy Penelope s Johnnym natáčeli film Blow, si Depp pořídil jakési zařízení, které vydávalo zvuk, jako když si – s prominutím – upšouknete. Tím pak herečku celý den ztrapňoval. Situace se opakovala letos při natáčení Pirátů z Karibiku. Tentokrát měl Depp zmíněné prdítko na dálkové ovládání.

Pokus o vtip předvedl i Justin Bieber. Rozhodl se, že naruší koncert desetileté zpěvačce Willow Smith a kdykoliv dívka otevřela ústa, začal zvonit na kravský zvonec.
Přiznejte, nedělali jste to s tím prdítkem na základní škole vaší třídní učitelce?

Stmívání - Robřesk jednička. Jak to bude vypadat ve dvojce? Únik postelových scén zlomil producentům Stmívání srdce
Nyní je ovšem na řadě drobná korporátní tragédie. Studio Summit Entertainment, které připravuje poslední díl ságy Stmívání (tedy pokračování Rozbřesku), prohlásilo, že má zlomené srdce.
Nemůže za to Robert Pattinson ani zhrzená fanynka, ale únik eroticky zabarvených scén z líbánek Edwarda a Belly, které se v chystaném letním upířím trháku objeví.

"Přáli jsme si, aby diváci scény neviděli, dokud nebudou doladěné a ve správném kontextu,“ uvedl mluvčí výrobce série. "Prosíme ty, kteří obrázky šíří, aby s tím přestali. A skutečné fanoušky Stmívání, aby se na ně nedívali. Počkejte si na hotovou verzi, která vás určitě opět dostane."
Koule
radí: Poslechněte. Překvapení za to stojí…a na internetu najdete všelijakých lepších obrázků daleko víc.

Témata: