Baculky na pračce aneb Nejsexističtější videa široko daleko

matoush

Třesoucí se poprsí, kroutící se pozadí, vnady, kam se podíváš. Při sledování některých klipů se nelze divit, že mnoho lidí považuje dnešní pop jen za trochu slabší odvar porna. My jsme pro vás dnes připravili výběr videí, která jsou trochu moc odvážná i pro nás. Ale co, je přeci léto…

Začněme aktuální hitovkou

.

Máloco přitahuje autory peprných videoklipů tolik, jako tělocvičny. Zpocená těla, spoře oděné děvy v netradičních pozicích, vše stačí dobře nasnímat a sestříhat. Úspěch zaručen. Tvůrci klipu k taneční vypalovačce Perfect (Exceeder) od Mason a PrincessSuperstar zašli až moc daleko; slečny s ohavnými nalepovacími řasami v něm evidentně nacvičují kopulační pohyby. Ale i tak zůstalo tohle video těsně pod naším vrcholem.

Dlouho jsme mysleli, že nic horšího než Perfect (Exceeder) nevzniklo. Spletli jsme se. Proto dovolte, abychom vám představili video, které je podle nás úplně nejsexističtější: Skinny od Lo-Rider.  „Ohh, je tak vychrtlá,“ zpívá se v songu, zatímco před kamerou se svůdně předvádí baculky v lascivních kostýmcích, lijí na sebe pěnu, potírají své křivky moukou a natřásají se na pračce. Skutečně těžkotonážní video!

http://www.youtube.com/watch?v=Zapt5F8gSd4

Znáte ještě více do růžova zabarvená videa? Upozorněte nás na ně!

Témata: