Bára Poláková, Koblížci, Nebe. Kdo je váš objev roku?

Představte si, že by na světě neexistovaly žádné jiné kapely než Nebe a Koblížci a herečka Bára Poláková, a vy byste museli pro jedno ze zmíněných jmen hlasovat; tak, jako budou letos v anketě Český slavík hlasovat lidé, kteří mají pocit, že to má smysl. Pro koho byste se rozhodli? Dejte nám vědět v anketě nebo v komentářích.

Tato soutěž již byla ukončena.

Objevem roku 2012 bude v anketě Český slavík jedno ze jmen Nebe, Barbora Poláková, Koblížci. Rozhodla o tom odborná porota, která se na finálové trojici shodla.

O celkovém výherci rozhodnou lidé, kteří zašlou soutěžní SMS. V minulých ročnících vyplynul "objev roku" ze základního žebříčku v hlavních kategoriích. Loni tak zvítězila Gabriela Gunčíková.

poll

Barbora Poláková

Je herečka Divadla Na Vinohradech. Proslavila se "antivalentýnskou" písní Kráva a s Davidem Kollerem nazpívala protestsong Sami. Je autorkou skladby Jsem nevinná, který složila pro poslankyni Kristýnu Kočí, již ztvárnila v představení Blonďatá bestie v A Studiu Rubín. Barbora Poláková aktuálně tančí v televizní soutěži StarDance.

http://www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA
   

Koblížci

Šumperská poppunková kapela, jejíž členové byli ještě nedávno dětmi. Od roku 2009 vydala tři desky, písničky z nich hraje na koncertech i letních festivalech.

http://www.youtube.com/watch?v=IEJ8-DNjUfo

Nebe

Skupině z Havířova pomohl Richard Krajčo z taktéž havířovské kapely Kryštof, terý se spolu s Borisem Carloffem ujal produkce jejího debutového alba Legosvět. Nebe i proto částěčně jako Kryštof znějí. O albu jsme psali tady.