Bieber točí s Osbournem, Elton John chystá filmovou biografii

matoush

Dnešní Šrumec v šoubizu si posvítí na hvězdy hudebního nebe, které se aktuálně postavilypřed kamery. Zatímco první je nositelem Řádu britského impéria a chystá o sobě olbřímí filmovou monografii, druhý má ve svých šestnácti letech mnohem skromnější ambice - propůjčil svou tvář historicky první reklamě na Super-Bowl.

Elton John chce kráčet ve stopách Edith Piaf a Buddy Hollyho. Podle informací BBC si totiž nechává v Hollywoodu natočit filmový životopis. "Bude to spíše smyšlený příběh na motivy mého života," řekl Elton. "Něco ve stylu Moulin Rouge. Nakonec, celý můj život byl tak trochu surrealistický. Od toho, že jsem koupil fotbalový klub až po bůhvíco."  
Pro úplnost dodejme, že scénář píše Lee Hall, autor britského dramatu Billy Elliot.

Justin propaguje…elektroniku mezi sportem
Pokud jste fanoušky Justina Biebra, můžete vidět herecké umění svého idolu mnohem dříve. Podle magazínu People totiž tento šestnáctiletý miláček davů natáčí spolu s rockovou legendou Ozzym Osbournem reklamu, která se bude vysílat během Super Bowl (což je finálový zápas ligy Spojených států v americkém fotbalu). O detaily je ale nouze. Sám zpěvák oznámil svým fandům 17. ledna, kdy reklamu točil, na Twitteru pouze: "Opravdu vám nemohu říct, co dnes budu dělat, ale až to uvidíte, budete se za břicha popadat."
Později přiznal, že natáčel "velice vtipnou reklamu" s dvaašedesátiletým Osbournem. Mělo by jít o reklamu na elektroniku,

Super Bowl každoročně patří k nejsledovanějším televizním pořadům vůbec. Mezi velmi populární části patří i doprovodný program, který zajišťují nejpřednější hudební celebrity.

Témata:,