Bieberománie trvá. Justin má už i vlastní lak na nehty

Hana-Slivova

Zdá se, že bieberománie nemá konce. Po panenkách s vizáží šestnáctiletého kanadského pop idolu Justina Biebera jde na trh další drobná Justin-zbytečnost: lak na nehty. PR manažeři zašli tak daleko, že každé ze šesti barev přiřkli jméno po jedné z Bieberových hitovek.

pollKanadský teenagerský idol, šestnáctiletý zpěvák Justin Bieber, se rozhodl rozšířit své pole působnosti i na kosmetiku. V prosinci by se proto v obchodní síti Wal-Mart mělo objevit prvních šest barev řady laků na nehty, které jsou inspirované jeho největšími hity.
Fanynky si budou moci koupit barvy One Less Lonely Glitter (levandulová), Prized Possession Purple (vínová), Give Me the First Dance (stříbrná), OMB! (světle červená), Step 2 the Beat of My Heart (lesklá srdíčka), Me + Blue (temně modrá).

"Jsme nadšení, že jsme se dali dohromady s tak oblíbeným zpěvákem, který dokázal rozvířil vody pop kultury," řekla Suzi Weiss-Fischmann z kosmetické firmy, která řadu laků chystá. "Barvy v kolekci jsme vytvořili podle radosti a citové povahy Justinových písní, inspirovali jsme se i jeho enegií," dodala. Jedna lahvička laku na nehty by měla stát okolo patnácti dolarů, což je asi 270 Kč.
Řada laků na nehty je jen další položkou ve stále delším seznamu Bieberových aktivit. Mladíček s dětskou tváří se před Vánoci objeví v obchodech v podobě hrajících panenek a před časem se mimo jiné stal mluvčím řady výrobků proti akné.

Z chudého chlapce hvězdou
Příběh Justina Biebera je téměř pohádkový. Chlapec pochází z chudých poměrů, svoje skladby si sám nahrával a zavěšoval na YouTube. Na internetu ho našel v roce 2007 atlantský promotér a hudební manažer Scooter Braun, který mu zakrátko pomohl nahrát desku My World 2.0. (Recenze na Kouli: Čokoládový zajíc je tady). Během prvních pěti týdnů se jí prodalo 850 tisíc kusů.

Je libo levandulovou One Less Only Girl?

http://www.youtube.com/watch?v=38jK7BwYDDg

 

Témata: