Bláznivá dvojčata Jedward dobyla Británii, i když zpívat moc neumí

matoush

Velká Británie žije novou senzací. Jsou jí irská dvojčata John a Edward Grimsovi, přezdívaní souhrnně Jedward. Ačkoliv jsou absolutně tragičtí zpěváci a jen o malinko méně tragičtí tanečníci, umístili se na šestém místě britského The X Factor a nyní stanuli pod vrcholy prodejních žebříčku. Na to si musel Šrumec posvítit.

Upozornění: poslech hudební ukázky připojené k tomuto textu vám může vážně poškodit dobrý vkus. Anebo alespoň připravit o iluze. Zvuky, které Jedward naživo vyluzují, jsou totiž skutečně na samé hranici snesitelnosti.

John a Edward Grimsovi neboli Jedward byli jiní už od počátku. Hned v prvním kole pěvecké soutěže The X Factor předstoupili před porotu a americkým přízvukem zalhali o svém věku („protože si připadáme starší,“ zdůvodnili to v zápětí). A když Jedwardpak na otázku, proč se přihlásili, odpověděli: „Kdo by nechtěl všechny ty ječící holky?“, byly sympatie publika jejich.Hit kapely Backstreet Boys As Long As You Love Me sice bratři zazpívali ještě o trochu příšerněji než samotní BSB, do dalšího kola je ale dostaly jejich hvězdné manýry. A co čert nechtěl, tahle bizarní dvojka se minulý týden dostala až na druhé místo britské hitparády!

Za kanálem je z úspěchu irských dvojčat skutečný poprask. Dailymail vydal dvoustránkový článek Příšerná dvojčata: Vše, o čem by vás nenapadlo, že chete vědět, v němž se můžete dočíst, že se podle jejich učitele „musí strašně přetvařovat, protože ve skutečnosti vůbec nejsou arogantní.“ Kouli zaujala také informace, že přestože je John téměř o palec vyšší než Edward, nosí hoši stejnou velikost oblečení. Autor tohoto textu se ptá: Kdy napíše někdo o mně, že nosím oblečení po sestře?!

Poslechněte si legrační zpěváky, kteří okouzlili Británii

Takhle zní předělávka hitu Under Preasure. Nakonec docela zábavné…

Madonna má nového přítele
Na závěr dobrá zpráva. Ani týden netrvalo královně popu Madonně najít si náhradu za Jesuse „Ježíška“ Luze. Minule úterý pár oznámil rozchod, toto pondělí už Madonna oznámila světu, kdo bude její další „boy-toy.“ Je jím – tramtadadá – Jon Kortarajena, čtyřiadvacetiletý španělský model, který se mihnul ve filmu A Single Man.
Věštba z Koule: O Jonovi ještě uslyšíme. Každý, kdo se s Madonnou vyspí, se totiž jednou stane hvězdou.

Témata: