Bojíte se rádi? Pak byste měli navštívit tato tři místa!

Redakce

Pokud máte rádi záhadná místa, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít ta následující. A věřte, že vás rozhodně nenechají chladnými, protože jejich minulost a současnost vás dohoní…

  • Pripjať – Jedná se o opuštěné město nedaleko bývalé jaderné elektrárny Černobyl. Původně mělo Pripjať sloužit jako bydlení především pro pracovníky továrny a jejich rodiny. Po výbuchu Černobylu dne 26. dubna 1986 bylo však celé město evakuováno a stalo se tak městem s nulovým počtem obyvatel. Není divu, že je proto Pripjať označován jako „město duchů”. Město i jeho okolí je doteď zamořeno radioaktivními látkami, domy jsou polorozpadlé, vybydlené. Všude na vás dýchá smutek, smrt. Pokud nevěříte, zajeďte se podívat. Se speciálním povolením a průvodcem máte vstup povolený.
  • Overtounský most – Není most jako most. Viktoriánský kamenný Overtounský most z 19. století najdete nedaleko skotského Glasgow. Protéká pod ním potok Spardie Linn a je vlastně takovým našim Nuselským mostem, ale pro psy. Ano, čtete správně – na tomto mostě totiž zahynuly stovky a stovky psů, kteří se z mostu vrhají sami. Už při vstupu na most začnou být psi podle očitých svědků nervózní, někteří ještě upírají zrak k nebi a pak skočí, prakticky vždy ze stejného místa. Skok končí smrtí nebo vleklými zraněními. A proč to dělají? Někdo si myslí, že je v tom něco mezi nebem a zemí, jiní, že je láká vůně norků, kteří žijí pod mostem. Kde je pravda?
  • Resort San Zhi – Tento objekt připomínající svým designem UFO domy se nachází na Taiwanu a měl původně sloužit jako odpočinkové místo pro zbohatlíky. Nikdy s tomu tak ale nestalo. S jeho stavením se sice začalo již v osmdesátých letech, ale nebyl dokončen. Po sérii katastrof spojených s jeho výstavbou byla totiž stavba zastavena. Na ven se nedostaly prakticky žádné informace o tom, co se stalo. Veškeré dokumenty byly zničeny, ale údajně zde zemřelo mnoho dělníků, dopátrat se ale přesného čísla zemřelých lidí, kterým se stavení tohoto resortu stalo osudným, je asi nemožné. Proč museli zemřít? Byla to náhoda? To už se asi nedozvíme.

39 děsivých věcí, které řekly děti svým rodičům, které je vyděsily až do morku kostí: Chci ti sloupat celou kůži!

Dům Amityville: Podle událostí, které se v něm staly, byl natočen snímek 3:15 zemřeš. Přečtěte si hrůzostrašnou historii