BOJUJTE KNÍREM PROTI RAKOVINĚ


Přispějte na dobrou věc a zapojte se do projektu MOVEMBER, který probíhá v Čechách letos poprvé. Každoroční charitativní kampaň, chce šířit osvětu o rakovině prostaty. Jejím posláním je efektivně informovat o závažnosti této choroby, udělat z ní veřejně diskutované téma a upozornit na důležitost prevence.

 

movember style

O CO GO ? KNÍREM KU ZDRAVÍ ! ! !

MOustache- jako knír / noVEMBER – listopad.  Během listopadu si sympatizanti kampaně zvaní MO bráchové nechávají narůst knír jako symbol kampaně a prostředek její komunikace. Při každé své odpovědi na otázku okolí – PROČ si necháváš narůst knír ? šíří informace o kampani, možnosti zapojit se nebo přispět na DÁRCOVSKÝ ÚČET na webu www.movember.com

Na konci listopadu vrcholí projekt slavnostní Movember party, na níž se "Mo bráchové" pochlubí svými hrdě a pečlivě vypěstěnými knírky v rámci souboje o titul muže Movemberu. Nechybí samozřejmě ani bohatý doprovodný program. Výtěžek ze vstupného samozřejmě putuje na konta partnerských nadací.

Do charitativní kampaně Movember se ve světě zapojuje řada celebrit jako například herec Tom Selleck, Sasha Kohen alias Borat či surfař Micky Fanning. České VIP knírky vyrostou na tvářích hned několika osobností ze sféry showbyznysu v čele s Matějem Ruppertem a Mudr. Lukášem Pollertem. Pro jejich listopadový závazek kampani připravila oběma pánům stejné výchozí podmínky "Mo ségra“ a Mo-delka Renata Langmannová, když je 3.11. v průběhu tiskové konference něžně, důkladně a především veřejně oholila. Své VIP zastoupení má dokonce i politická sféra – starosta Prahy 1 Petr Hejma a primátor Pavel Bém !

Pokud Vás kampaň alepoň trošku zaujala, více informací najdete na http://cz.movember.com , kde se můžete i zaregistrovat a stát se českým MO bráchou a nebo MO ségrou.

 

 

MOVEMBER FMX AFTERPARTY se STEREO MCskdo je mo?

Slavnostní zakončení Movemberu a zároveň první veřejnosti otevřená afterparty po FMX GLADIATOR GAMES proběhne 28. listopadu od 22:00 v klubu SaSazu. Na akci budou pokladničky, kam bude možné přispět.

V rámci programu uvidíte přehlídku těch nejvymazlenějších knírů a souboj "MO bráchů" a „MO sester“ o titul českého muže a MISS MOVEMBERu 09. Nejenže budete moci během večera ulovit podpisy FMX jezdců, kteří se dokonce jako Mo bráchové zapojili do letošního ročníku kampaně, ale budete mít i jedinečnou šanci zapařit po jejich boku na prvotřídním živém koncertu legendární brixtonské partičky Stereo MCs!

Vstupné: 690,- Předprodej: www.ticketportal.cz, www.ticketpro.cz

Koncert pořádá WTF Entertainment

 

Sledujte facebook, na kterém Vás budeme průběžně informovat o aktuálním dění kolem českého Movemberu !

http://www.facebook.com/movembercz

Témata: