Bon Jovi: Kdyby měli Madonna a Elton John dítě, byla by to Lady Gaga

matoush

„Počkat, opravdu jsem v noci pařila s Bon Jovim?“ ptala se Rihanna v neděli ráno na svém Twitteru. Ano, rudovlasá ikona r'n'b to během koncertu před předáváním Evropských hudebních cen MTV v Madridu pořádně rozjela. Podívejte se na video a přečtěte si také, co Bon Jovi řekl o kariéře Lady Gaga.

O tom, jak dopadly letošní Evropské hudební ceny MTV, jsme vás už informovali (Lady Gaga, vítězka Evropských hudebních cen MTV). Teď přidáváme několik perliček ze zákulisí.
Warm-up večírek před předáváním cen se konal ve velkém stylu. Vystoupil na něm snad každý, kdo se v tuhle chvíli něco znamená (nebo si to alespoň myslí). Na scéně se tak setkali Linkin Park, Kings of Leon, Kesha a nebo Katy Perry. Na závěr se představila rocková legenda Jon Bon Jovi. Pro tento večer vybrala jeden ze svých největších hitů – píseň Livin On a Prayer. V tu chvíli se ke kapele na její přání připojila Rihanna, což přítomné docela překvapilo. Musíme ale uznat, že to neznělo špatně.

http://www.youtube.com/watch?v=fv0t0GhrfG0&feature=player_embedded#!

Krátce před koncertem mluvil Bon Jovi o tom, koho v současné době považuje za největší naději pop music. „Kdyby měla Madonna a Elton John dítě, byla by to Lady Gaga. Byl jsem na pár polljejích koncertech a jedno vám řeknu. Je to dobře vyškolená zpěvačka, která se pořád chce učit a navíc dokonale baví lidi. Dává to mu všechno. Pokud na sobě bude dál pracovat a bude se zlepšovat, čeká ji zářivá budoucnost,“ zahrál si Bon Jovi na věštce.

Gaga si zřejmě vzala Bon Joviho slova k srdci, podle bulvárního deníku Daily Mirror totiž začala navštěvovat hodiny jógy. Na devadesátiminutové lekci prý vyzkoušela všech 26 pozic. „Byla vzadu, s těmi méně zkušenými,“ prozradil další návštěvník kurzu, který pravděpodobně nemá lepší věci na práci, než prodávat tyto výkřiky bulváru. „Bylo docela legrační sledovat ji v pozici orla nebo želvy," dodal muž, jemuž evidentě stačí ke štěstí velmi málo.

Stejný deník po předávání zmíněných cen MTV o stejné zpěvačce napsal ještě další věci. Například to, že Gaga byla po přenosu naštvaná na moderátorku Evu Longoriu, která si do jednoho svého vstupu oblékla šaty z šunky. Měla to být narážka na hovězí kostým Lady Gaga, v němž se zpěvačka ukázala na předávání vide cen MTV v září cen letošního roku. Gaga to ale moc vtipné nepřišlo. „Proč mi pořád krade moje nápady?“ čílila se. Snad ji jóga naučí, aby se nad takové věci dokázala povznést. My jí totiž fandíme.

Témata: