Britney Spears natočila video plné reklamy

Hana-Slivova

Nový klip Britney Spears Hold It Against Me je venku. Taneční etudu, ve které Britney vystřídá řadu kostýmů a zároveň v ní bojuje se svým alteregem, můžete chápat třeba jako test postřehu. Kolik "skryté" reklamy ve videu najdete?

Klip k Hold It Against Me, singlu z nadcházející desky Britney Spears Femme Fatale, režíroval Jonas Akerlund. Video mělo premiéru 17. února 2011, už před tím ale zpěvačka pustila na web třicetivteřinovou ukázku.

Kritici jí (a také jejímu choreografovi Brianu Friedmanovi) ovšem ihned začali vyčítat slabou choreografii a špatný taneční výkon. Friedman se však od průšvihu distancuje. "Já jsem to video nenatáčel, takže vás prosím, abyste si svůj vztek vylévali jinde. Britney před natáčením hodně trénovala, takže doufá, že se klip bude všem líbit," vzkázal na svém Twitteru.

V klipu si kromě tanečních čísel před kamerou a řady převleků jistě všimnete i neskrývané propagace několika značek. Dnes už tak nikdo nebude pochybovat o tom, jaké foťáky a kamery má Britney doma.

Deska Femme Fatale vyjde 29. března. Hostovat na ní má například will.i.am z Black Eyed Peas nebo Justin Bieber.

 

Témata: