Bulhar se chce stát ženou, aby se podobal Lady Gaga

matoush

Že má Lady Gaga oddané fanoušky je o ní obecně známé. Do extrému však tuto oddanost dohnal Penio Daskalov (24), který udělá vše pro to, aby se popové divě podobal. Dokonce se i vzdá svého pohlaví.

Čtyřiadvacetiletý Penio Daskalov z Bulharska nedávno oficiálně zažádal o změnu pohlaví. Kuriózní je důvod, proč se k tomuto kroku rozhodl. Poté, co se nechá přeoperovat na ženu, hodlá podstoupit sérii plastických operací, aby se co možná nejvíce podobal Lady Gaga. „Obdivuji, jak na sobě zapracovala,“ řekl balkánský odvážlivec. „Až podstoupím tu operaci, nebudu ani muž, ani žena, budu prostě Gaga.“ Zdá se vám to málo? Daskalov se rozhodl zpěvačku do své proměny přímo zaangažovat. „Už jsem kontaktoval jejího manažera, abych jim oznámil, co chystám a jestli bych s Gagou potom mohl nahrát duet.“ Zpěvaččin tým ale zatím nahrávání nedohodl, takže si musíme na tuto revoluční událost ještě nějakou dobu počkat.

Pitbull má nový singl
Pitbull
, který má na kontě mimo jiné hity Hotel Room nebo I Know You Want Me (Calle Ocho) zveřejnil nový song Hey Baby (Drop It To The Floor). Jak se vám líbí?

http://www.youtube.com/watch?v=UU6fOmoj6OU&feature=player_embedded#!

Ema Watson: Ve Stmívání je moc sexu
Představitelka Hermiony Granger Ema Watson se ostře ohradila proti kritice, kterou sklidila za líbací scénu v posledním díle Harryho Pottera. Řekla: „Na pusu mezi Hermionou a Ronem se dlouho čekalo. Ten vztah vzniká už osmý film. A navíc, Harry Potter není Stmívání, víte, nás sex neprodává."

Témata: