Česko zná novou Miss Junior 2015, to je ona

Redakce

Zatímco loni v prestižní soutěži krásy mladých dívek bodovala brunetka Andrea Žiačiková, která byla mladší dvojnicí Andrey Verešové, letos zapůsobila dokonalá "Americká krása". Dlouhé vlasy do pasu, nádherná tvář, neuvěřitelná postava. Miss Junior se v noci z úterý na středu stala teprve sedmnáctiletá Nikola Uhlířová. Kráska z Bašky měří 170 centimetrů a pyšní se mírami 82-61-82.

A pozor. Je nezadaná. „Přítele nemám, takže ani není co opouštět,“ usmála se Nikol, která tak narážela na missí nemoc. Nikola zatím nemá žádné zkušenosti s modelingem. „Přehlídku jsem šla tady úplně poprvé a věřím, že není poslední. Vítězství mě posunulo, dodalo odvahy a ráda bych zkusila štěstí později také v České Miss. Třeba za rok, v osmnácti, by to bylo moc fajn. Prioritou je pro mě ale nyní dostudovat,“ dodala Nikola, která studuje hotelovou školu.

Miss Junior 2015

Nikola patřila od počátku mezi favoritky. Během slavnostího večera jednoznačně vyhrála také u hvězdné poroty, ve které byla tenisová kráska Nikol Vaidišová, primácké moderátorky Sandra Parmová, Eva Perkausová a Monika Leová, Missky Nikol Švantnerová, Iveta Vítová a Gabriela Franková, Vendula Svobodová, Sagvan Tofi nebo další tenistka a také blogerka Iveta Benešová, finalistky České Miss Kateřina Votavová a Veronika Kašáková a také dnes už loňská Miss Junior Andrea Žiačiková.

Vedle krásné Nikoly se udělovaly ještě dva tituly. Vítězkou Miss Junior Slovensko 2015 se stala charismatická brunetka Michaela Müllerová, která se pyšní mírami 81-61-91 a měří 170 centimetrů, Miss Junior Internet 2015 na plné čáře vyhrála nejmladší z finalistek, teprve patnáctiletá Kateřina Kučerová. Její míry jsou 85 -63 -91 a měří 176 centimetrů.

Jak dnes vypadá Malá Miss Sunshine? Je z ní blond kočka!

14 ikonických zrzek: Která je podle vás ta NEJ?