Chinaski čekají tři vyprodané koncerty v Lucerna Music Baru


Klubové turné kapely Chinaski s hosty Fate Magazine míří do finiše. Poslední příležitostí vidět letos kapelu live budou tři koncerty v pražském Lucerna Music Baru, které odstartují za deset dní. Pro velký zájem skupina jeden koncert přidala, i ten už je ale vyprodaný.

Chinaski se vydali na pro ně trošku netypické klubové turné. A fanoušci jim jejich "odvahu" oplácejí nejlépe, jak mohou: všechny závěrečné pražské koncerty jsou vyprodané. „Kapacita Lucerna Music Baru je naplněna na nejvyšší možnou úroveň. Děkujeme fanouškům za přízeň,“ hlásí kapela na svém webu.
Původně měla skupina v plánu koncerty dva, pro velký zájem přidala hraní na 23. listopadu. I lístky na tenhle nášupový koncert ale zmizely během pár dní. „Z důvodu zachování bezpečnosti nemůžeme pustit do prodeje už ani jednu vstupenku,“ omlouvají se Chinaski.
Jako host si na bicí zahraje David Koller, který tak alespoň na chvíli nahradí tragicky zesnulého Pavla Grohmana. Právě ten menší klubové turné ještě před svojí smrtí vymyslel.
Jako předskokan se v Lucerna Music Baru objeví teplická kapela Fate Magazine. Fanoušci se můžou těšit na její hity jako Každou vteřinou, 13.komnata nebo právě bodující Bezbrannej.
Rozhovor S Fate Magazine si můžete přečíst tady
.  (lbp)

Poslechněte si Tabáček od Chinaski v unplugged verzi

ChinaskiFate Magazine
Kde:
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Kdy: 23., 25. a 26. listopadu
Čas: 20:30 Fate Magazine, 21:30 Chinaski
Vstup: vyprodáno

 

Témata:,