Courtney Love: „Nechceš si šňupnout Cobainova popela?“

matoush

Rockerka Courtney Love je známá dvěma věcmi: sjede lajnu čehokoli a stále miluje svého zesnulého partnera Kurta Cobaina. Hudební publicista Neil Strauss píše ve své knize Everyone Loves You When You Are Dead, že Courtney své dvě lásky spojila a šňupla si Cobainova popela. Ten pak nabízela i samotnému Straussovi. Což je samozřejmě sousto pro náš dnešní Šrumec.

Zpěvačka Courtney Love chce zřejmě i 17 let po smrti svého milého – frontmana Nirvany Kurta Cobaina vyjádřit dotyčnému náklonnost. Jak jinak vysvětlit skutečnost, že si zkoušela šňupnout popela, který zbyl po jeho kremaci? Trošku nabídla i hudebnímu publicistovi a autorovi životopisných knih celebrit Neilu Straussovi, který dokončuje titul s názvem Everyone Loves You When You Are Dead: Journeys to into Fame and Madness (Milují tě, až když umřeš: Cesty za slávou a šílenstvím).

“Myslela to vážně,” řekl Strauss. Všechno ale selhalo na tom, že Strauss nefetuje.
“Nejdříve mi nabídla popel a potom řekla, že sama ho miluje. Otevřela šatník, vysunula zásuvku a vyndala čtvercovou urnu. Z ní pak vytáhla sáček bílého popela. Byl lehce cítit jasmínem,” píše Strauss v knize.
“Pozdrav Kurta,” řekla prý Love. “Škoda, že nemáš rád kokain, jinak bych ti dala lajnu.”
Aneb nabídka, která se neodmítá…

Poslechněte si Courtney Love

http://www.youtube.com/watch?v=S2SmHALECBw

Bratr Alexandry Burke prodává drogy celebritám
Když už jsme u drog, cítíme potřebu svěřit vám pikantní perličku z rodinného života vítězky britského X Factoru Alexandry Burke.

Jejího osmnáctiletého bratra Aarona policie odhalila coby drogového dealera. Kokainem měl dokonce zásobovat i hvězdy britského hudebního nebe.
“Seženu vám ty nejlepší věci, kolik jen budete chtít,” zní na nahrávce, kterou má k dispozici policie. "Mám to pro ty hvězdy, co se s nima zná ségra.”
Co z toho vyplývá? Neberte si zpěváky za vzor – často to bývají feťáci. A hlavně se neseznamujte s kamarády mladšího bratra, právě ten z nich totiž feťáky udělá.

Alexandra Burke – Hallelujah (coververze Leonarda Cohena, se kterou uspěla v X Factoru)

http://www.youtube.com/watch?v=bsuXbkrA_AQ

Témata:,