Cypress Hill poprvé sami v Praze. Už za týden

Hana-Slivova

V Praze poprvé vystoupí na samostatném koncertě řízci ze západního pobřeží - hiphopeři Cypress Hill. Představí tu nejen novinku Rise Up, ale i starší skladby.

Cypress Hill, které v roce 1986 založili v Los Angeles pod názvem DVX bratři kubánského původu Sen Dog a Mellow Man Acez, vydali nedávno očekávanou osmou desku Rise Up. V recenzi na Kouli (Huliči Cypres Hill povstali…) jsme jí dali 70 %, vyjádřili jsme ale zároveň naději, že koncert bude ještě lepší.
Cypress Hill pod svým známým jménem vystupují od roku 1988 a mluvit o nich můžeme jako o "marihuanových" anglickošpanělských rapových průkopnících; jako první latino kapele se jí podařilo získat platinové a multiplatinové desky. Celkem Cypres Hill prodali přes 18 milionů nahrávek.

Cypress Hill a How I Could Just Kill a Man?

http://www.youtube.com/watch?v=d12EI3xNiqE

První album vyšlo kapele v roce 1992. Právě z téhle desky pochází i jeden z největších hitů, skladba How I Could Just Kill a Man. Další velmi známý track, Insane In The Brain, pak patří na dvojku Black Sunday. Během let se sestava kapely obměnila a na jejích deskách se objevila řada hostů. Na té letoštní, jež vyšla po šestileté pauze, hostuje například Tom Morello z Rage Against the Machine nebo Michael Shinoda z Linkin Park.
Jak se Cypress Hill podaří předvést tuhle energii naživo?

Cypress Hill
Kdy:
2. června 2010
Kde: 02 arena, Praha 8
Čas: 20:00
Vstup: 890 – 1190 Kč

 

 

Témata:, ,