Dallas se vrací, zapněte televizi!

matoush

Znělka s lesklými mrakodrapy, Džejár, Boby a Pamela, halenky s vycpanými rameny, extra účesy. To všechno patřilo k českým devadesátkám stejně neodmyslitelně jako hitparáda Eso nebo milostné pletky Billa Clintona. Dvacet let po konci vysílání kultovního seriálu Dallas se však schyluje k natáčení dalších dílů. A u události tohoto kalibru, jak jistě uznáte, nesmí Šrumec v showbizu chybět.

Seriál Dallas se vrací na obrazovky. Televizní společnost TNT zahájila podle informací magazínu People natáčení další série epizod ze života bohaté rodiny Ewingových. Mapovat bude život potomků hrdinů původního seriálu, který ovládl americké televizní obrazovky mezi lety 1978 a 1991.

poll

Tehdejší díly se točily převážně kolem postavy bohatého naftaře J.R. Ewinga (hrál ho Larry Hagman), jeho bratra Bobbyho (Patrick Duffy) a manželky-alkoholičky Sue-Ellen (Linda Gray). Tyto tři postavy budou hrát stěžejní úlohu i v právě chystané řadě. Doplní je však i mladší generace, kterou reprezentuje například Josh Henderson ze Zoufalých manželek nebo Jordana Brewster známá z Rychle a zběsile. Henderson (Džejárův syn) vytvoří milostný trojúhelník s Brewsterovou a Christoferem – adoptivním synem Bebbyho a Pamely.

Rihanna se fotí pro klip S&MSice z toho vyplývá, že američtí scenáristé jsou na úplném dně a hlouběji už snad klesnout nemohou, ale má to i světlejší stránku – vy jste věděli, jak se píše “jůing”?

Rihannino video zakázali v 11 zemích
Ale zpátky k tomu, co umí Šrumec nejlépe – mapování skandálů v muzice. Nový videoklip k aktuálnímu singlu od Rihanny S&M (psali jsme o něm ve středu) je natolik pobuřující, že byl zakázán hned v jedenácti zemích. Video zobrazuje Rihannu, jak ocumlává banán, souloží s nafukovací pannou nebo vodí na vodítku bloggera Pereze Hiltona.
Kontrovezní klip stáhla ze svých stránek BBC, na YouTube je přístupné pouze plnoletým návštěvníkům a MTV dokonce chce, aby autoři klip předělali – jinak ho prý přes den vysílat nebude.

Mezi námi, od televize, která vysílá ohavnosti typu Moje supersladké šestnáctiny a Pimp My Ride takovéto varování opravdu něco znamená!

 

Témata:,