Další skvělá předělávka Paparazzi od Lady Gaga. Zpívá ji dvanáctiletý kluk

Hana-Slivova

Nejen česká SuperStar Martin Chodúr uspěla s coververzí hitu Lady Gaga Paparazzi. Jedním z celosvětově nejúspěšnějších videí je teď vystoupení dvanáctiletého Greysona, který hraje na klavír a zpívá tuhle písničku na školním festivalu.

pollJe mu dvanáct, ale na klavír hraje a zpívá jako dospělý. Video s talentovaným zpěvákem a klavíristou Greysonem Michalem Chancem, kterého řada lidí začala ihned přirovnávat ke krajanovi Justinu Bieberovi (16), už od konce dubna vidělo na YouTube víc než 19 milionů lidí. Greyson na edmontonském školním koncertě vyrazil publiku dech se skvěle podanou coververzí hitovky Paparazzi od Lady Gaga, jeho velkého idolu.

Jak mě pozvali do televize
Do širšího povědomí se Gryson dostal poté, co si jeho videa všimla bulvární média a do své televizní show ho pozvala Ellen Degeneres. "Seděl jsem na hodině matiky, když mi máma poslala esemesku, ať ji co nejdřív zavolám. Že prý mě chcete pozvat do televize a letíme do Los Angeles. Nevěřil jsem tomu," říká chlapec.

Během televizní show, která je také k vidění na internetu, se Ellen s Lady Gaga spojila telemostem. "Zrovna ležím v posteli se svojí maminkou a odpočívám, a najednou mi táta říká, že voláš," říká Lady Gaga do telefonu. "Moc se mi ta tvoje coververze líbila, Greysone, drž se dál od děvčat a soustřed se na to, co děláš," rozesmála všechny ve studiu.

Greyson nikdy nechodit na hodiny zpěvu, zato už složil dvě písničky. Skladba Stars (Hvězdy) je o ženě, která zemře na rakovinu, Broken Hearts (Zlomená srdce) o dvou dívkách.

Greyson a Lady Gaga

Greyson u Ellen

http://www.youtube.com/watch?v=CkWdfiswfjk&playnext_from=TL&videos=Ac1PXfneNxc&feature=rec-LGOUT-farside_rn-3r-2-HM

Stars a Greyson

http://www.youtube.com/watch?v=9Ci_xUMaI0w

Broken Hearts a Greyson

http://www.youtube.com/watch?v=CdeeMTF93zc

Lady Gaga a Paparazzi

Témata: