David Guetta chystá „velké věci“ s Christinou Aguilerou

matoush

DJ David Guetta zveřejnil, se kterými hvězdami popového nebe chystá spolupráci, a v Americe odtančili nejhorší foxtrot v historii. I takto přelomové informace vám přinese dnešní šrumec v showbizu.

Server globalgrind informovalo tom, kdo další bude spolupracovat s francouzskou DJ superhvězdou Davidem Guettou na desce One Love, která se v listopadu dočká reedice. Hvězdami prvního vydání byly Kelly Rowland, Akona nebo Fergie, na nové verzi by se měla objevit Rihanna (s Guettou pracuje na písni Who’s That Chick) a možná i Will.i.am nebo Usher.
Guetta by však rád ke spolupráci získal i Christinu Aguileru. „Fascinuje mě síla jejího hlasu. Rád bych s ní vytvořil něco mimořádného,“ nechal se slyšet. V tuto chvíli se prý snaží najít si na tento projekt čas. Nás v Kouli ale nejvíc zajímá, jestli to Aguilera vzala i z jiného důvodu, než že se bude hrát třicetkrát denně v rádiích.

Who´s That Chick?

http://www.youtube.com/watch?v=tua97ewWrAY

I na Black Eyed Peas jde tančit foxtrot
V televizi je možné kdeco. A v Americké televizi je možné naprosto cokoli. Poslední díl tamější obdoby našeho StarDance zvané Dancing With the Stars ukázal, že tančit se dá cokoli na jakoukoli muziku. Televizní hvězda a model Mike Sorrentino vykrúcal se svou partnerkou foxtrot na hit Boom Boom Pow od Black Eyed Peas. Ačkoli problémy s rytmem měl už v předchozích kolech, tentokrát to bylo opravdu trochu za hranu. „Je-li tohle budoucnost tance, chci žít v minulosti,“ řekl jeden z porotců. A my s tím souhlasíme.

http://www.youtube.com/watch?v=C3FbMzMwjD8&feature=player_embedded

Pink představila další budoucí hit
Opět, znova a rozhodně ne naposledy. Zpěvačka Pink představila zbrusu nový song a už teď je jasné, že se na nás bude ze všech rádií valit minimálně do příštích Vánoc. Song Raise Your Glass má vše, co má rocková vypalovačka mít. Je zábavná, zapamatovatelná a bude-li mít aspoň trochu zábavný klip (a to mít bude, mluvíme přece o Pink)… No, nepředbíhejme!

 

Témata: