Debbi vydá v dubnu desku Touch The Sun

Hana-Slivova

V pondělí 11. dubna 2011 vyjde první deska zpěvačky Debbi, semifinalistky Česko Slovenské SuperStar a čerstvé držitelky Anděla. Bude se jmenovat - stejně jako úspěšný singl - Touch The Sun.

Co si producent Martin Ledvina předsevzal před rokem a půl po prvním ročníku Česko Slovenské SuperStar, to nyní dotáhl do konce.
Sedmnáctileté zpěvačce a tehdejší semifinalistce Deborah Kahl alias Debbi, německé rodačce s netradičním chraplákem, pomohl natočit desku (S Debbi ve studiu: Od hitovek k jódlování). Jméno dostala po veleúspěšném singlu Touch The Sun; písnička se během prvních tří měsíců roku 2011 stala nejhranější skladbou v českých rádiích a zároveň získala od Akademie populární hudby cenu Anděl.

Debbi – Touch The Sun

http://www.youtube.com/watch?v=ilEgUhG9IVg

Na desce se kromě Touch The Sun a prvního singlu Možná se mi zdáš objeví dalších devět česky a anglicky zpívaných skladeb plus německý bonus Mein Kleiner Grüner Kaktus.

Debbi zpívá pro Kouli Mein Kleiner Grüner Kaktus

Původní autorské písně pro Debbi napsali například Jana Kirschner, Honza Ponocný nebo Martin Ledvina. Na desce se v roli vokalistky objeví i Debiina sestra Jacqueline Kahl.

Naživo si Debbi můžete poslechnout 28. dubna 2011 v pražském Hard Rock Café.
Témata: