Divokej Bill jede turné s Mlsnou, na řadě je Praha

Lubos-Prochazka

Fanoušci kapely Divokej Bill, pozor! Za týden, ve středu 12. května, tahle kapela z Úval vystoupí v pražské Incheba areně. Koncert je součástí jejího velkého turné k aktuální desce Mlsná.

8.dubna odehrál Divokej Bill v brněnském Semilassu jubilejní 900. koncert. Tohle číslo ale ještě naroste. Celkem totiž tahle kapela do léta odehraje v rámci turné přes 40 dalších koncertů.
Ten pražský bude s předkapelou Medvěd 009. Fanoušci se v Incheba areně na Výstavišti můžou těšit nejen na novinky a hitovky populární kapely, ale taky na speciální scénu, projekce i světla. Pražský koncert zakončí první část šňůry, která proběhla ve velkých sálech. Následně se Billové vydají za fanoušky do amfiteátrů a dalších venkovních prostor. Do klubů se pak vrátí opět na podzim.

Pátá řadová deska kapely Divokej Bill Mlsná (přečtěte si recenzi na Kouli: Divokej Bill je mlsná kočka se sklony k příjemnému vzpomínání) vyšla na začátku listopadu loňského roku. K singlu Batalion vznikl klip, na kterém se podílel i režisér Jan Bártek, držitel Anděla za video k písničce Bratří Ebenů Folkloreček.

Podívejte se na záznam z aktuálního turné kapely Divokej Bill v Havlíčkově Brodě

Divokej Bill + Medvěd 009
Kdy:
12. května 2010
Místo: Incheba Arena, Praha 7
Čas: 20.00
Vstupné: 240 Kč v síti Ticketstream

Témata:,