Du dolů. Sunshine a Vladimir 518 přezpívali hiphopový hit

Hana-Slivova

Jak to dopadne, když se spojí hiphop s indierockem, předvedli nedávno na koncertě v pražském Hard Rock Café Vladimir 518, DJ Mike Trafik a kapela Sunhsine. V rámci projektu Gambrinus Excelent Connection tu zahráli společnou verzi Vladimirovy osm let staré hitovky Du Dolů.

Možná, že ještě máte v paměti temnou hiphopovou skladbu Du Dolů, již spolu se zpěvačkou kapely The Ecstasy Of Saint Theresa Kateřinou Winterovou před osmi lety nahrál Vladimir 518 z PSH.

Písnička nyní dostala nový kabát, který jí kromě Vladimira a DJ Mika Trafika ušila kapela Sunshine s frontmanem Kayem Buriánkem. Unikátní podobu songu zahráli na červnovém koncertě v rámci projektu Gambrinus Excelent Connection, který bude fanouškům i nadále přinášet netradiční spojení hudebních žánrů a interpretů.

"S ohledem na koncept, místo a nápad na spojení s kapelou Sunshine jsme vybrali z našeho playlistu právě track Du dolů. Skvěle zapadl do muziky, kterou Sunshine navrhli," říká Mike Trafik. "Reakce fanoušků byla už v klubu skvělá, o to víc jsme se těšili na video. Záběry ze živáku jsou autentický, mají svý kouzlo a hlavně atmosféru," dodává.

O další originální spolupráci  v rámci série Gambrinus Excelent Connection budeme brzy informovat. Chtěli byste vidět na jednom pódiu dvě své oblíbené kapely nebo zpěváky? Dejte nám v komentářích vědět!

Du dolů – verze se Sunshine

Du dolů – verze s Kateřinou Winterovou

Témata:,