Eros Ramazzotti přijíždí na první český koncert, sejde se s Laffitou

Lubos-Prochazka

Fanoušci italského lamače srdcí se po letech konečně dočkali. Eros Ramazzotti (46) přijede v úterý 17. listopadu do Prahy, aby 20 let po Sametové revoluci odzpíval v pražské v O2 areně svůj první koncert.

V den oslav dvaceti let od pádu komunismu, 17. listopadu,  v Praze zazpívá italský lamač srdcíEros Ramazzotti. Paradoxem je, že zrovna italská hudba se v posledních letech totality v československých rádiích směla hrát. Díky tomu je populární dodnes.

Eros přiveze nové písně, lístky ještě jsou
Rodák z Říma vydal letos v květnu své jedenácté album. Desku nazvanou Ali e Radici uvedla na trh píseň Parla con me. Zpěvák ale určitě nezapomene ani na svoje velké hity, které několikrát denně hrají česká rádia: chybět by neměly Se Bastasse Una Canzone, Un´Altra Te nebo Fuoco Nel Fuoco. Lístky na Ramazzottiho koncert jsou stále v prodeji – od 790 Kč je pořídíte tady. Ještě před měsícem přitom podle informací Koule.cz hrozilo, že pořadatelé kvůli nízkému zájmu koncert zruší. Prodej se ale nakonec podařilo zvednout.

Po koncertě párty u Laffity?
Mezi Ramazzotiiho přátele patří i módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita, který žije v Nižboru u Berouna, na koncertě se tedy objeví také. "Pozval jsem ho po vystoupení na párty, kterou uspořádám ve svém domě, tak snad dorazí," prozradil Kouli Laffita.

V Praze už zpěvák jednou byl
Charismatický Eros Ramazzotti už v Praze jednou byl. V roce 2001 převzal při předávání hudebních cen Anděl ve Veletržním paláci zlatou desku za úspěšný prodej alba Stile libero v České republice. Tři roky předtím jeho management společně s místním promotérem koncertu, firmou PropagArt, úplně zrušil už jednou odložený koncert v Praze, protože se nepodařilo najít pro vystoupení termín do konce roku 1998.

Podívejte se na legendární vystoupení Erose Ramazzottiho s Lucianem Pavarottim. Zpívají píseň Se Bastasse UnaCanzone:

Eros Ramazzotti
Kde:
O2 arena, Praha – Vysočany
Kdy: 17. listopadu
Čas: 20:00
Vstup: 790 Kč (stání), 890 Kč (sezení), 1090 Kč (sezení)

 

Témata:,