Fingované těhotentsví a předstíraný potrat – nechutný vtípek Tily Tequily

matoush

Že Tila Tequila je příšerná zpěvačka, vědí všichni. Dokud se ale čas od času svlékala donaha pro nějaký ten pánský časopis nebo reality show, tolerovalo se jí to. Poslední rok však zájem o její tělo upadal. Rozhodla se proto, že na sebe opět upozorní. Tentokrát ovšem velmi nevkusně.

Na počátku minulého týdne byla singapursko-francouzsko-americká zpěvačka, tanečnice a celebritka Tila Tequila (28) lesbičkou. Z ničeho nic si však reaktivovala svůj twitterový účet a v zápětí tahle autorka knižního bestselleru Zahákujte s Tilou Tequilou oznámila, že je těhotná.
Odstartovala tak smršť útržkovitých informací o otci svého dítěte a během dvou hodin napsala: „Jsem sice těhotná, ale chce to další dělání dětí. Už je to tak dávno!“ Pokračovala informací, že „Taťka mého dítěte právě snědl večeři, LOL", proložila to elegantním „Myslím, že taťka do mě začíná být zamilovaný,“ a poznamenala, že „Jsem pořád lesbičkou, ale chci, aby se otec mého dítěte cítil milován, protože pak bude milované i moje dítě.“ Všechno završila výzvou „Hlasí se nějaký muž na další dělání mých dětí? Je to docela návykové.

Tohle je Tila Tequila

Až dosud se dalo – za předpokladu, že máte stějně zvrácený smysl pro humor jako autor Šrumce – celou historku tak nějak pochopit.
O několik dní později ale zaplavily Tilin twitter výkřiky typu „Probudila mne děsivá bolest, potřebuji lékaře“ a „Doufám, že je ten malý andílek ve mně v pořádku. Dítě je to jediné, o čem jsem kdy snila.
Tisíce fanoušků poslechly její prosby a začaly se modlit, aby nebohá hvězda nepotratila. O to větší bylo jejich překvapení, když jen o pár hodiny později přišel další vzkaz od „těhotné“ Tily: „Držte klapačky a jděte do háje, nejsem těhotná!
Nečekali bychom, že to někdy řekneme, ale… Tilo, až na sebe zase někdy budeš chtít upozornit, svlékni se!

Témata: