Francii ovládla Biebermánie. Dorazí i do Čech?

matoush

S dětskými hudebními hvězdami se roztrhl pytel. Británie šílí ze zázraku jménem Jedward, Česko nemůže rozchodit objev LuŠtěLy. A teď se do evropského pop rybníčku dpstal kanadský uragán. Jmenuje se Justin Bieber, je mu 15, umí docela zpívat a pozor - jeho fanoušky už ve Francii nezvládá ani policie.

Asi jste o něm už slyšeli. Mladičký Kanaďan Justin Bieber začínal se svým kanálem na YouTube, kde ho objevil současný manažer Scooter Braun. Ten přesvědčil ke spolupráci R´n´B zpěváka Ushera a vznikla tak deska My World. Na špici kanadské americké hitparády zabodoval už první singl One Time, když ale Justin pollvystoupil na vánočním programu Baracka Obamy, začalo v USA šílenství, kterému se přezdívá Biebermánie.

Říkate si, že Američani jsou šílení a nic jiného se od nich čekat nedá? Potom vězte, že Biebermánie se už přelila i na starý kontinent. Koncem ledna vyvolal senzaci v Londýně, nyní ho v Paříži vítal dav, za který by se nemusel stydět kdejaký držitel grammy. Fanoušci se dokonce natolik rozvášnili, že musela zasáhnout policie. Justin událost popsal na svém Twitteru takto: „Snažili se mi proklestit cestu davem, ale nedokázali to. Omlouvám se všem, kteří mě neviděli a chtěli.“

. Uvidíme, jak bude mánie gradovat na konci března, kdy Justine vydá pokračování desky My World s názvem My World 2.0.

Piráti z Karibiku budou bez Keiry a Orlanda
Aby toho nadšení nebylo moc, máme tady jednu špatnou zprávu, a to zejména pro fanynky a fanoušky nejhezčích hollywoodských obličejů. Ve čtvrtém pokračování Pirátů z Karibiku, které se má dostat do kin v květnu 2011, totiž budou chybět kráska Keira Knightley a fešák Orlando Bloom. Minulý víkend to potvrdila megastar pirátské serie Johnny Depp. „Chceme to vzít z úplně jiného úhlu. Ale nebojte, nebude to one man show Jacka Sparowa, bude tam trošku z každého.“
Napadá vás, jakého „každé“ tam chtějí naporcovat? Vždyť ve filmu stáli za řeč No more Keira a Orlando...snad jen ti tři!
Funkci estetické náplati tedy bude plnit herečka Penelope Cruz, která kvůli natáčení Pirátů údajně odmítla spolupráci s dánským režisérem Larsem von Trierem, jenž loni rozčeřil vlny s drsným snímkem Antikrist.

Dalai lama napomínal Tigera Woodse
Na konec jedno moudro. Duchovní vůdce buddhistů Dalai Lama se na dálku vyjádřil k případu golfisty Tigera Woodse, který šokoval svět několikanásobnou nevěrou. Na otázku, co si o golfistově prohřešcích myslí, odpověděl: „Všechna náboženství se zakládají na dvou pilířích: sebekontrole a uvědomění si následků.“
My se ale musíme Woodse zastat, protože tenhle proutník, který se mimochodem hlásí k buddhismu, se už omluvil. A je z toho i zábavný blah blah blah remix.

http://www.youtube.com/watch?v=VGx433EgJpE

Témata: