Freakshow 2011 aneb Co nikdy nemělo spatřit světlo světa

matoush

Blíží se konec roku a začínají se rojit nejrůznější bilanční články. Přidáváme se i my. Před tím, než se plně odevzdáme vánoční atmosféře, si ve Šrumci připomeneme to, co se v hudbě nikdy nemělo urodit. Inspiroval nás k tomu aktuální výkon Petra Kotvalda v prapodivné skladbě Hully Gully.

Duck Sauce: Big Bad Wolf

V kategorii nejbizarnější hudební video nelze nezmínit klip dua Duck Sauce Big Bad Wolf. Viděli jste? Pak rozumíte. Neviděli? Doplňte si vzdělání. Alespoň pokud se nebojíte riskovat, že vás ve snech budou okusovat rozkroky.

http://www.youtube.com/watch?v=XKMoVAObbhE&ob=av3e

Rebecca Black: Friday

Když se minulý měsíc v Americe vybíral nejhorší song letošního roku, zvítězila Rebecca Black a její Friday. Upřímě řečeno, nám v porovnání se stejně starou LuŠtěLou nepřijde vůbec špatná. Je ale pravda, že na YouTube získala historicky největší počet negativních hodnocení. A už proto do našeho výběru nepochybně patří.

Lady: Yankin

Nejhorší text měla letos ambiciozní rapperka Lady ve svém nekompromisním, skandálním a vysoce kontroverzním nářezu Yankin. Co je na něm tak pobuřujícího? Vedle vět “lépe š*kám, když jsem nalitá” a “Negr řekl, že se mu zdá, že mu sjela guma” třeba i prostý fakt, že slovo Yankin je… vážně hodně sprosté.

Petr Kotvald: Hully Gully

Absolutní vítěz našeho přehledu nemůže být žádná jiná hudební událost než vystoupení matadora českého šoubizu Petra Kotvalda v pořadu pro ženy v domácnosti Sama Doma. Je to bizáááár, ať se na vystoupení díváte z hlediska muziky, tance i módy. I text je totální blábol. Dobrý je tu snad jen fakt, že houslistka (která má pravděpodobně hudební sluch) bere celou věc s humorem.

http://www.youtube.com/watch?v=k6ZWtdB-My4

 

Aktuálně: Bipibi

Na závěr jedna trochu starší "písnička". Nasněžilo! A my tu pro vás máme drobný Madonnin manuál, jak se zachovat. Pusťte si ho a pamatujte: Já za to nemožu, tak si pozor dej.

http://www.youtube.com/watch?v=llgWBcKqBtE