Gott odchází od Janečka. Pojede turné s Urbanovou, ale s jakým šéfem?

Lubos-Prochazka

Dalo se to čekat. Zpěvák Karel Gott (70) po 17 letech končí v agentuře GoJa a opouští tak svého manažera a producenta Františka Janečka (65). Důvodem je údajně Mistrova nespokojenost s tím, že je Janeček neustále v zámoří a řada věcí neklape tak, jak má. A pak jde taky o peníze. Gotta letos čeká velké česko-slovenské turné s Evou Urbanovou (49). Kdo ho ale bude mít na starosti? Janeček to podle informací Koule.cz už prý nebude.

Gottovo turné s operní pěvkyní Evou Urbanovou Kouli.cz jako první potvrdil správce Gottových webových stránek karelgott.com Jan Adam. "Turné je od října do prosince letošního roku zavede za doprovodu Boom Bandu! do osmi měst Čech, Moravy a Slovenska (Pardubice, Liberec, Karlovy Vary, Žilina, Ostrava, Brno, Bratislava, Košice)," řekl nám Adam. Zpěvák s pěvkyní absolvoval malou generálku na letošní šňůru loni na podzim, kdy už pár společných koncertů po Česku měli.

Bude Gotta "koučovat" manažerka Urbanové?
Otázkou je, kdo se teď bude o Karla Gotta starat, když se chce z agentury GoJa, ve které už svůj podíl prodal, vyvázat. "Hovoří se právě o současné manažerce paní Urbanové Jaroslavě Herzerů, která by se tak starala o oba umělce. Karel je sní hodně spokojený," řekl Kouli.cz člověk blízký Gottovi.
Sám Gott se k této otázce odmítá vyjdařovat. V posledních měsících jasně ukázal, že řadu věcí zvládne sám. Organizaci koncertů a papírování ale bude muset někomu svěřit.

Poslechněte si duet Gotta a urbanové – Ráj bláznů

Témata:,