Gottovi budou v O2 Areně gratulovat i Divokej Bill a Horkýže Slíže


Někdo ho miluje, jiný nenávidí. Zpěvák Karel Gott (69) je legendou české pop music, která měla podle řady kritiků už dávno odejít do důchodu. Gott ale jejich prosby nevyslyšel a hudební scénou pluje dál. Letos 14. července mu bude 70 let a slavit začne už ve čtvrtek 11. června v pražské O2 Areně, kde mu zazpívají stovky jeho přátel.

Karel Gott Foto archiv Karla Gotta

„Je vyprodáno,“ hlásí sít Sazkaticket, která vstupenky na slavnostní koncert Karla Gotta prodává. Pokud dorazí všichni, kteří si vstupenku zakoupili, bude v O2 Areně Gottovi k 70. narozeninám gratulovat přes 16 tisíc lidí. Koncert bude podobný tomu, jaký před 10 lety proběhl ke Gottovým 60. narozeninám v tehdejší Sportovní hale v Praze na Výstavišti. Úvod bude patřit Gottovi, pak se Český Slavík posadí do první řady ke své manželce Ivance a dětem Dominice, Lucii, Charlotte a Nelly a bude sledovat, jak mu jeho kamarádi gratulují a zpívají.

Koncert o sedmi částech
Celý galavečer bude mít podle našich informací sedm částí (jako sedm desetiletí života Karla Gotta). Na úvod Gott zazpívá píseň Muzika. Následovat bude sekce velkých hitů z Gottova repertoáru, ve které zazpívají například Sámer Issa, Vlasta Horváth, Tereza Kerndlová, Zbyněk Drda, Petr Bende nebo Ewa Farna. V bloku velkých hitů swingu a rokenrolu překvapivě zazpívají seriálové hvězdy jako Jan Štastný nebo Zlata Adamovská. Objeví se v něm také duo Eva a Vašek.
V dalších blocích budou Karlu Gottovi nečekaně zpívat a gratulovat i kapely zastupující úplně jiné žánry, Clou, Support Lesbiens, No Name, Divokej Bill a Horkýže Slíže. Vrchol celého večera bude patřit Lucii Bílé. Všechny gratulanty doprovodí na koncertu Charlie Band.
Na "akci století" nebude chybět ani Koule.cz.

Podívejte se na Karla Gotta a jeho Být stále mlád

Karel Gott 70
Kde:
O2 Arena, Praha 9, Vysočany
Kdy: 11. června
Čas: 19:30
Vstup: vyprodáno

 

Témata:,