Groove Armada přijede za týden do Prahy


Britská taneční kapela Groove Armada měla v Praze původně koncertovat 8. července, vystoupení ale zrušila. Fanouškům ale 3. září všechno vynahradí v holešovickém klubu SaSaZu.

Taneční skupina Groove Armada přijede do naší metropole v kompletní koncertní sestavě. Původně museli pánové Andy Cato a Tom Findlay promazat kalendář ohlášeného turné, kam spadal i pražský koncert, aby měli více času na dokončení nového alba. Všechno dopadlo na výbornou, a tak se kapela na tour vrátila. Vstupenky na její pražský koncert můžete za 990 Kč stále sehnat v síti Ticketpro.

Prostě U řeky
Andy Cato a Tom Findlay – dva nadaní pánové si spolu sedli před více než dvanácti lety do studia a začali přemýšlet, odkud začnou psát další významné řádky dějin elektronické hudby. Hned jejich první houpavý singl At the River z roku 1997 předčil veškerá očekávání a byl jedním ze zásadních článků hudební mozaiky, ze kterých poskládali debutové album Northern Star. V roce 1999 vydali další průlomové album Vertigo, které definovalo jejich hudební styl: atmosférická taneční hudba, provázená funkovými kytarovými rify, hutnou basovou linkou s melodickými klávesami.

Podívejte se na kapelu Grove Armada a její  hit At the River

Groove Armada
Kde:
SasSaZu, Bubenské nábř. 306, Praha 7
Kdy: 3. září
Čas: 21:00
Vstup: 990 Kč v síti Ticketpro