Hannah Montana končí a soundtrack k poslední sérii utekl na internet

Hana-Slivova

Fanoušci mladé zpěvačky a herečky Miley Cyrus si můžou v předstihu poslechnout soundtrack ke čtvrté a závěrečné sérii oblíbeného seriálu Hannah Montana, v němž Miley hraje. Písničky k Hannah Montana Forever, jak se série i soundtrack jmenuje, totiž utekly na internet; včetně těch, ve kterých Cyrus zpívá s Sheryl Crow či seriálovou kolegyní Emily Osment.

pollDíly čtvrté řady seriálu Hannah Montana se zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus v hlavní roli, tentokrát pod jménem Hannah Montana Forever, začne Disney Channel vysílat v neděli 11. července 2010. Úvidní epizoda s názvem Sweet Home Hannah Montana bude o tom, jak se rodina Stewartů nastěhuje do nového ranče. Čtvrtá série bude mít celkem jedenáct dílů.

Poté, co série doběhne, seriál Hannah Montana skončí. Miley Cyrus alias Hanna už totiž nechce být zaškatulkovaná jako dětská herečka. Ráda by se naopak věnovala propagaci nové desky Can´t Be Tamed (recenze na Kouli: Miley Cyrus dospívá a inspiraci bere u Lady Gaga) a dalším aktivitám, které jasně ukážou, že už není malá holka. Seriál Hannah Montana o dívce z vesnice, která se mění v popovou hvězdu, běžel od roku 2006, kdy bylo Miley 15 let.

Poslechněte si ukázky
Na internet mezi tím utekla řada skladeb, které mají vyjít na soundtracku ke čtvrté sérii. Už dříve si mohli fanoušči poslechnout klipovou písničku Ordinary Girl, teď k ní přibyly další včetně Need a Little Love, na které hostuje Sheryl Crow. Ta chystá turné ke své nové desce 100 Miles From Memphis.

Pravděpodobný seznam skladeb soundtracku Hannah Montana Forever:
Are You Ready, Kiss It Goodbye, Que Sera, Need a Little Love feat.Sheryl Crow, Barefoot Cinderella, Ordinary Girl, Been Here All Along, This Boy, That Girl feat. Iyaz, I’m Still Good, I’ll Always Remember You, Wherever I Go feat. Emily Osment

Ordinary Girl

http://www.youtube.com/watch?v=KUGzGYmTdXE

Need a Little Love

http://www.youtube.com/watch?v=FUIkdXAIYB8

This Boy, That Girl

 

Témata:,