Helena Vondráčková chce dvakrát dobýt předvánoční Lucernu

Lubos-Prochazka

Tradice se nemají porušovat. Proto se zpěvačka Helena Vondráčková (62) před Vánocemi opět sejde se svými fanoušky v pražské Lucerně. A to hned na dvou koncertech - v sobotu 19. a v neděli 20. prosince.

O lístky na "Helenu" do Lucerny je i letos zájem, hlavně o ty na stání za 290 Kč. Nejdražší vstupenka pak vyjde až na 5000 Kč. Vondráčková, která se inspirovala zážitkem z koncertu Barbry Streisand, totiž pro své fanoušky připravila speciální bonus v podobě omezeného počtu lístků do předních řad, které opravňují i ke vstupu na odpolední zvukovou zkoušku a na následný raut.

Nové písně a osvědčené hity
Helena Vondráčková na obou koncertech představí písně z nové desky Zůstáváš tu se mnou. Na cédéčku se vedle autorů jako je Michala David, Pepa Vojtek nebo Lešek Wronka autorsky podílel také bývalý kytarista Anety Langerové a.m. almela. "Třeba Pepa se sám vyjádřil, že považujíe za čest přispět na moji desku, což mě pochopitelně velmi těší," řekla zpěvačka.
Větší převahu ale budou mít na koncertech v Lucerně Heleniny slavné hity od Sladkého mámení až po Dlouhou noc. Vondráčkovou doprovodí Charlie Band, jako hosty si Helena pozvala Šárku Vaňkovou a slovenskou kapelu No Name.

Helena Vondráčková v Lucerně
Kdy:
19. a 20. prosince
Kde: Velký sál Lucerny, Vodičkova 36, Praha 1
Čas: 19.00
Vstupné: 290 Kč, 690 Kč, 890 Kč, 1290 Kč, 1990 kč, 5000 Kč přes Ticketpro

Témata:,
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit