Helena Vondráčková se stala kmotrou singlu zpěvačky Lucy Junk


Zpěvačka a herečka Lucy Junk minulý týden představila svůj singl Fly Away, ten za účasti řady známých osobností české hudební scény pokřtila. Kmotrou se stala jedna z našich nejlepších zpěvaček, Helena Vondráčková.

Dne 9.10.2013 v pražském podniku Solidní Jistota pokřtila zpěvačka Lucy Junk svůj singl FLY AWAY a to za přítomnosti řady známých osobností. Kdy ji mezi gratulanty dorazili poblahopřát taková jména jako je zpěvák Bohuš Matuš, zpěvačka Marie Pojkarová, zpěváci Davide Mattioli a Andrea Andrei, Dj Věra Patt, zpěvák Jan J. Nedvěd (kapela Bek Ofis), zpěvák Jindřich Kraus a v neposlední řadě jedna z našich nejlepších současných zpěvaček, Helena Vondráčková, která se zároveň stala kmotrou tohoto prvního počinu mladé a talentované zpěvačky Lucy Junk. 

Lucy Junk ihned po křtu odletěla na měsíc a půl do USA, kde bude pracovat na prvním oficiálním videoklipu a připravovat se na získanou roli v americkém seriálu.

Singl FLY AWAY vychází v nákladu 3000 kusů a bude ZDARMA, distribuován na akcích, kde se Lucy Junk objeví či zájemcům bude zaslán. Jak Lucy uvedla „Chtěla bych tímto singlem potěšit co nejvíce lidí! Nelením, pracuji na sobě a příští rok se dočkáte mé debutové desky.“ 

Témata: