Horkýže slíže leží doma na lehátku. Koukněte na klip

Hana-Slivova

Fotbalový fanatismus a jeho následky jsou hlavním tématem nového videoklipu Mám v piči na lehátku od kapely Horkýže slíže. Taky fandíte "Čelzi"? Stará se vám o domácnost maminka nebo manželka? Pijete rádi v posteli pivo? A není tenhle klip tak trochu o vás?

Příběh videoklipu Mám v piči na lehátku nitranské kapely Horkýže slíže zachycuje v jistém smyslu typickou situaci: matka se sama stará o domácnost, otec věnuje veškerou pozornost svému koníčku – opravám rádia – a syn se povaluje na posteli a dívá se na fotbal Chelsea – Barcelona. Naštvanou matku si ještě ke všemu drze natáčí na kameru.
S maminkou to nakonec sekne a svého syna chodí strašit i po smrti. Jak to se svědomím líného synka dopadne, uvidíte v klipu.

Klip se natáčel ve vesničce Rišňovce u Hlohovce a místo členů skupiny Horkýže slíže v něm účinkuje trojice známých nitranských herců – Eva Pavlíková, Martin Nahálka a Rudo Kratochvíl. Režie videoklipu se ujal absolvent anglické filmové školy University of Bedforshire Henrich Varga. Za kameru se postavil profesionální fotograf Alex Hajdu, pro kterého to bylo video první velkou oborovou zkušeností.

Horkýže slíže minulý víkend skončili jarní V dobrej viere tour, které skupina podnikla na podporu vydání stejnojmenného alba největších hitů. Klipovou písničku na desce najdete taktéž.

Témata:,