Hudba a móda: Pink zahodila maskáče, teď nosí šaty a jehly

hanka-fashionbook

Pink je drsná holka, která si na svém rebelském charakteru založila kariéru. Naštvanost a nekompromisnost je pro ni nespornou výhodou – Britney Spears k ní vzhlížela s obdivem, protože tušila, že se dokázala vzepřít manažerskému molochu a zachovat si alespoň kousek sama sebe. Právě na styl zpěvačky Pink, která před pár dny vydala desku The Truth About Love, se dnes podívá Fashionbook.

V České republice patří koncerty Pink k oblíbeným mega akcím a zpěvačka se k nám ráda vrací. Je upřímná, umí zpívat a taky si vytvořila vlastní styl oblékání a vizáže, který se nenápadně vkrádá do mainstreamu a trendů. Řeč je hlavně o úpravě hlasů: odbarvený krátký účes, neonové barvy na vlasech, podholená lebka…

Pink, která na začátku září oslavila třiatřicáté narozeniny, dlouho nosila punk rockové kousky podobně jako Avril Lavigne. Díky inspiraci pánským army stylem se jejím poznávacím znamením staly pohodlné ultra volné kapsáče, maskáčový vzor, kožené motorkářské bundy a k tomu upnutá tílka nebo jenom podprsenka, aby vynikla vypracovaná postava.
Jenže potom se vdala za motorkářského závodníka Careyho Harta, porodila dceru Willow, manželstvím a mateřstvím trošku „zjemnila“ a začíná připomínat style ikonu s grungovou šťávou Gwen Stefani.

Během dne Pink ráda nosila elegantně-sportovní maxišaty, ve kterých snadno skyjete těhotenské bříško i poporodní kila. Ta už ale zpěvačka dávno shodila, proto se nyní nebojí bílých upnutých kalhot ani romantických puntíků na halence. Miluje jehly, které neobuje snad jenom na pláž.

poll

Když vystupuje před lidmi, neváhá ukázat svoji staro-novou super postavu v titěrných krátkých šortkách, vyzývavých punčocháčích a krátkých topech. Stále si ponechává rockový šmrnc, ale v jejím šatníku najdete i flitry.
Tuto exhibicionistickou stránku vyvažuje na červeném koberci – na společenských akcích se objevuje v elegantních dlouhých róbách. Na nedávných cenách za nejlepší video podle MTV svoje pravidlo porušila jako chytrá horákyně – látkou s hadím potiskem měla pokryté celé tělo, ale hodně natěsno…

Na zmíněné akci se ve stejném účesu jako Pink objevila i zpěvačka Miley Cyrus, která novým sestřihem šokovala beauty experty i fanoušky. Za to, že kopíruje něčí pracně vybudovaný styl, si nakonec vysloužila kritiku – taková zpěvačka je prostě jen jedna! Dobře, možná dvě. Podobný účes nosí "od začátku" i Skotka Emeli Sandé

Pink se letos stala mluvčí kosmetiky CoverGirl, z čehož byla prý sama šokovaná. „Pink je silný a provokativní vzor pro ostatní dívky. Vždycky prosazovala individualismus a zásadu nikdy se neomlouvat za to, jací jste,“ řekl o ní viceprezidet CoverGirl. Fashionbook by to lépe nevystihl.

Témata:,