Iveta Bartošová má klip Děkuju vám, Andělové. Podívejte se

Hana-Slivova

Iveta Bartošová má nový klip. Vznikl k písničce Děkuju vám, Andělové, ve které se podle svých slov srovnává s životními peripetiemi posledních měsíců.

Zpěvačka Iveta Bartošová nedávno zazářila na večírku televize Óčko (čtěte na Kouli), na kterém v ne zcela střízlivém stavu vystoupila jako "půlnoční překvapení", přesto doufá, že nejhorší časy má za sebou.
Skutečnost, že se jí podařilo ustát problémy s alkoholem i expartnerem Jiřím Pomejem, připisuje náklonnosti nebe v písničce Děkuju vám, Andělové. Kolem andělů se logicky točí celý děj příběhu; Bartošová v ponurém a kýčovitě dramatickém videu vzpíná v kostele ruce k andělskému světlu, vyšší moci ale děkuje i venku na dešti. V nejvypjatějších chvílích se k Bartošové přidává celý sbor.

Iveta Bartošová a Děkuju vám, Andělové

„Ta zima během natáčení byla šílená, ale jinak jsem si to moc užila. Sedm let jsem videoklip nenatočila a tentokrát jsem chtěla, aby to opravdu stálo za to. I proto jsem nutila režiséra, aby záběry raději několikrát opakoval. Všichni mě děsili, že nastydnu, ale zatímco oni ulehli, já jsem zdravá jako řípa," řekla Iveta na křtu klipu pro super.cz.
Video má na svědomí režisér Martin Gróf, slova a hudbu složil Jarek Šimek. V den křtu, 12. října 2010, vyšla Bartošové i deska Děkuju vám, Andělové.

 

Témata: