Iveta Bartošová se rozvádí!


Dnešní deníky píší o údajném rozchodu zpěvačky s producentem a hercem Jiřím Pomejem. Co je na tom pravdy? Nejde jen o další promyšlené promo dvojice“ Iveta a Jirka“?

Všechna média z kraje týden soustředila svou pozornost na Lucii Bílou, která poskytla tisku prohlášení o jejím Iveta Bartošovánovém milenci. Že by to byl pro Bartošovou impuls k protiútoku? Každopádně Iveta nastoupila s těžším kalibrem -„rozvod s Jirkou“ ! Faktem je, že dnešní média se o Bílé již nezmiňují, za to se opět věnují Ivetě.

O Ivetiných milostných eskapádách, alkoholu, léčebnách, tloustnutí, potratech ví už snad všichni. Dokonce i ti, kteří o tom ani vědět nechtěli a nechtějí. Je to však všechno skutečně pravda? Nekrmí nás média pouze zaplaceným PRkem? Shrňme si to – je okurková sezóna, novináři nemají o čem psát, a najednou přesně uprostřed léta se média vyřítí dokonce hned s „double“ zprávou o dvou nejznámějších zpěvačkách v Čechách. Jedna zpráva je pozitivní  – „Huráááá, Bílá má konečně chlapa“, druhá negativní  – „Pomoooc, chudák Bartošová se opět rozchází se svým princem na bílém koni“.
A prodeje na novinových stáncích opět stoupají. Jsem zvědavá co na nás čeká příští týden!

Nezdá se vám to bizarní?

Témata: