Jak si žije Martin Chodúr? Koukněte na fotky

Lubos-Prochazka

Kouli.cz se podařilo získat fotky ze zákulisí pražské O2 areny, kde o víkendu proběhl Superkoncet dvanácti finalistů Česko Slovenské SuperStar. Největší servis měl v zákulisí vítěz soutěže Martin Chodúr (20). Co všechno pro něj pořadatelé připravili?

První polovinu rčení "sláva vítězům, čest poraženým" ctilo dějiště víkendového Superkoncertu finalistů, pražská O2 arena. Pro vítěze soutěže Česko Slovenská SuperStar Martina Chodúra totiž přichystala takový servis, jaký tam měl na podzim jeho velký oblíbenec Tom Jones (69).

Stále milý kluk
„Bylo na něm vidět, že si to užívá. Pár dní před tím přijel do Prahy na rozhovor do rádia vlakem, a teď na koncert dorazil jako velká hvězda luxusní limuzínou," řekl Kouli mluvčí areny Jan Tuna. "Připravoval se ve stejné šatně jako Tom Jones, měl tam stejné královské krevety i mušle svatého Jakuba a k tomu si mohl dát kvalitní bílé a červené víno. Všechno mu přichystal osobně šéfkuchař O2 areny Tomáš Kněž," dodal Tuna s tím, že o servisu se Martin dozvěděl jen pár dnů před koncertem.
Chodúrovi podle Tuny ale sláva do hlavy rozhodně nestoupla. Hovoří o něm jako o velmi milém a skromném člověku. "Vůbec nerozumím tomu, že o něm někdo může tvrdit, že je arogantní a namyšlený. Znám to ale podle sebe, když jsem někdy v rozpacích nebo je na mě upřena velká pozornost, můžu na některé lidi působit jako odtažitý. Jenomže já akorát v tu chvíli jen nevím, jak se tvářit a chovat,“ dodal Jan Tuna.