Jakub Prachař bude moderovat Česko Slovensko má talent

Lubos-Prochazka

Tak už je to jasné. Moderátorem očekávené soutěže televizí Prima a JOJ Česko Slovensko má talent bude herec a muzikant Jakub Prachař (26) známý z kapely Nightwork. Právě dnes v Praze probíhá poslední casting a Prachař se ho podle informací Koule účastní.

"K podpisu smlouvy došlo před několika hodinami," potvrdila mluvčí Primy Jana Kocová. Moderátora za českou stranu hledala televize dlouho. Zkoušela třeba Vojtu Kotka nebo Ondřeje Brzobohatého. Oba ale prestižní nabídku odmítli. Jakub Prachař má s občasným moderováním zkušenosti. Jeho kolegou za slovenskou stranu bude u našich sousedů oblíbený Martin Pycorausch. "Konečně jsem si oddechla. Být porotkyní a vědět, kdo mě bude s mikrofonem nápomocný, je úleva," prohlásila v Nedělním Blesku zpěvačka Lucie Bílá a dodala, že i její spoluporotce Jan Kraus je navýsost spokojený.

Praha je poslední
Závěrečný casting do soutěže Česko Slovensko má talent dnes probíhá v Praze. Projekt se pak na televizních obrazovkách podle odhadů rozjede na konci srpna. Uvidíme, jak bude Prima úspěšná a zda se jí podaří nalákat více diváků než Nově na podobný formát Talentmania.

Čtěte na Kouli: Česko Slovensko má talent vs. Talentmanie. Kdo bude lepší?

Témata:, ,