Je čas vylézt na ŽEBŘÍK!


Tím nemyslím nějaké překonávání sebe sama, byť akce je to vždy náročná, ale myslím tím už sedmnáctý ročník předávání prestižních hudebních cen Žebřík, který bude i letos doplněn o hip hop & dance stage. Takže se potkáme v Plzni, v pátek 6.března společně s našimi djs, skvělou atmosférou, plzeňskou roštěnou, dobrým pivem a hudebním zážitkem...

ž08Žebřík, 6. březen, DK Inwest (dům hrůzy u Radbůzy), Plzeň

Druhá scéna Žebříku bude tentokrát stylově velmi rozmanitá a zábavná. Pozvání přijali ostřílení párty Djs, kteří si své renomé vybudovali nejen díky skvělému výběru muziky a její interpretaci, ale i schopnosti dostat publikum do varu.

Ekvilibristou za gramofony je DJ Friky, který je doma nejen na hiphopových akcích, protože jeho eklektický styl oslovuje i fanoušky jiných žánrů, což můžete posoudit třeba z jeho účinkování v ranním škrábání nebo urban setech. Jeho scratche doprovázejí také koncerty kapel a bývá účasten nejrůznějších jamů.

Dalším zástupcem našeho rádia na Žebříku je DJ Robot, který servíruje nenapodobitelný koktej hip hopu, funku, breaků a mashupů. Smíchat zdánlivě neslučitelné styly a podat je tím nejzábavnějším způsobem umí možná nejlépe právě on. Oba výše jmenovaní to po loňském úspěchu znovu rozjedou i na after party v klubu Buena Vista.

Bavič par excellence je také DJ Mersí, známý frontman Dědy Mládka Illegal Bandu a někdejší bubeník Burmy Jones, který se věnuje breakbeatu, funku a old school rapu. Vedle dýdžejingu ještě stíhá perkuse, rapuje nebo jinak komunikuje s publikem.

A nakonec DJ Neo – nejúspěšnější český producent v zahraničí. Své nahrávky distribuuje na renomovaných mezinárodních labelech a platí to i o zbrusu novém albu Victory, které pokřtí právě na Žebříku. Pilotní singl, taneční hitovku Better Life, mu nazpívala soulová diva Jocelyn Brown. V Praze společně natočili videoklip, který premiérově zhlédnete rovněž během slavnostního večera.

Na hlavním pódiu vystoupí během pětihodinové show legendární zpěvák Glenn Hughes + Czech Allstars Band, složený ze členů Monkey Business a dalších renomovaných hudebníků. Dále Kryštof, Horkýže slíže s hosty Wohnout, Clou s hostujícím rapperem Indym ad.

Vstupenky jsou v prodeji za 249 Kč v síti Ticketportal

Hlasovat v anketěmůžete do 28. února formou sms.

Další info a přehled nominovaných najdete na ireport.cz nebo v aktuálním REPORTu 1-2/09, který navíc obsahuje rekapitulační CD Best Of 2008.

Hlavními partnery Žebříku jsou ČD Cargo, Skupina ČEZ, Semtex a O2 extra. 

Dodejme, že budeme soutěžit o lupeny, čili poslouchej & vyhrávej

Témata: