Jennifer Aniston: Já vždycky věděla, že Brangelina nemá budoucnost! Tohle je totiž karma!

Redakce

19. září je den, který se zapíše do dějin. Nejslavnější pár planety, Angelina Jolie a Brad Pitt, se rozcházejí. Kvůli „nepřekonatelným překážkám“. Pozornost médií se kromě potenciálních oplétaček ze strany obou partnerů obrátila i na Jennifer Aniston – bývalou manželku Brada, se kterou se rozešel krátce poté, co se seznámil s Angelinou.

„Jennifer bezpečně věděla, že tenhle den jednou přijde, všichni její přátele považují Angelinu za šílenou mistryni manipulace. Ovšem samotná Jenn proti Angie nic neměla, spíš cítila, že představitelka Lary Croft není pro její bývalou lásku to pravé ořechové. Moc dobře Brada zná a ví, že je to spíš takový nenáročný typ a Jolie je na něj až příliš osobnostně komplikovaná.  A taky se nějak spíš čekalo, že to bude Angie, která Bradovi zahne. Jennifer na Bradovi stále velmi záleží, ale když se dozvěděla o jeho rozchodu, dá se říct, že ji to uspokojilo,“ nechal se slyšet blízký zdroj z okolí Aniston. Ten samý zdroj pak uvádí, že první hereččina reakce byla „Jojo, to je karma“.

Bulvární deníky zatím omílají skutečné důvody (ten oficiální je zatím ten, že existovaly rozepře ohledně výchovy jejich dětí) rozchodu Pitta a Jolie a najevo vychází zajímavá fakta. Například se nyní bere v potaz i varianta, že měl herec problémy s návykovými látkami či že měl jakési pletky se svou hereckou kolegyní Marion Cotillard.

Vřele doporučujeme si zajít na Twitter a zkusit si podle hashtagů Jennifer Aniston vyhledat příspěvky, protože se určitě zasmějete, jaké skvělé gify v reakci na rozpad Brangeliny dokázali uživatelé této sociální sítě vytvořit. Britský humoristický deník The Daily Mash dokonce vydal fiktivní zprávu, že byla Aniston „po až nepřirozeně dlouhém záchvatu smíchu hospitalizována“. Jennifer Aniston se oficiálně k celé záležitosti zatím nevyjádřila a těžko soudit, jestli vůbec něco řekne, protože je momentálně šťastně zadaná s Justinem Therouxem a po drbech v souvislosti s jejím (neexistujícím) těhotenstvím už má bulváru plné zuby. Bývalých manželů Angeliny – Johnnyho Leeho Millera a Billyho Boba Thorntona – se na názor zatím nikdo neptal a mnozí lidé to považují za projev sexismu, neboť je prý nefér, že si všichni myslí, že by krach Brangeliny měl vadit zrovna ženě (Aniston).

ŠOK! Angelina Jolie a Brad Pitt se rozvádějí!

22 fotek a video z Padesáti odstínů temnoty: Jamie Dornan ukáže své nádherné tělo