Justin Bieber se ostříhal. Vypadá jako Ema Watson

matoush

Procházíme náročným obdobím. TV Nova nostalgicky vzpomíná na dobu, kdy byla nejsledovanějším českým kanálem, Českou republiku zachvátily mrazy a Justin Bieber - podržte se - shodil hřívu. I v těchto nestabilních časech je zde naše bulvární okénko, které vám alepoň nakrátko pomůže zapomenout na chmury mrazivého února.

U Justina Biebera dlouho platily tři věci: je mladičký, jeho hlas zní jako dívčí a vlasy má střižené podle kastrolu. Teď platí pouze první dvě tvrzení (i když jistě, s tím hlasem se to změní už brzy).

Dvacátý první únor 2011 budiž zapsán do dějin jako den, kdy si Justin Bieber nechal ostříhat vlasy. Celou proceduru, kterou provedla Justinova dvorní kadeřnice Vanessa, zaznamenal web TMZ.com. "Byla jsem nervózní, ale myslím, že to chtělo změnu," uvedla Vanessa. "Vypadá teď dospěleji."

poll

Dospěleji sice možná Justin vypadá, zároveň se však vyrojily i názory, podle kterých vypadá populární teenagerovská hvězda skoro jako herečka Ema Watson. I ta se nedávno chtěla odstřihnout od svého dětství a nechala si vytvořit kratičký účes. 

Takže, Justine, bravo – z malého kluka jsi vyrostl v krásnou mladou slečnu!

George Clooney: Do politiky nemůžu, měl jsem moc žen
Při listování serverem TMZ nás zaujala ještě jedna zpráva. Herec, řežisér a scénárista George Clooney prohlásil, že se nikde nebude moci stát americkým prezidentem. "Vyspal jsem se s moc ženami a užíval příliš drog na to, abych mohl do politiky," přiznal.
Kdyby nic jiného, aspoň je Clooney sebekritický.