Justin Bieber si našel novou zábavu: V Mexiku si oblíbil lezení po památkách (bez trenek)

Redakce

Říkat Justinu Bieberovi, aby si sednul a zůstal v klidu, je zbytečné. Idol dívenek po celém světě si nedá pokoj, ani když se nachází na posvátných místech. Teď byl zrovna v Mexiku a asi zapomněl, že na památky se neleze, ale dívá.

Bájné májské městečko Tulum zažilo docela rozruch. Kousku historie se totiž přijel nadýchat i kanadský zázrak jménem Justin Bieber, který vydal kritiky chválenou desku – což by každému jinému umělci k promu bohatě stačilo, ale on si pod pojmem „promo“ zřejmě představuje mnohem více věcí než jeho kolegové. Co se vlastně stalo?

Justin vyrazil za historií, konkrétně k vetché tulumské pevnosti. Už u vchodu se dostal do problémů, protože v ruce třímal pivo a jevil jasné známky alkoholického opojení.

Dovnitř ho samozřejmě nepustili a tak zpěvák poodešel, odhodil nápoj kamsi do křoví a k památce se vrátil. Když ho pustili, zpěvák nějakou dobu chodil kolem památek a s vážným výrazem je obdivoval. A pak najednou sundal trenýrky a začal na jednu z ruin šplhat. Ihned přiběhla ochranka, která vzácnou památku střeží, a pohádala se s Bieberovými bodyguardy. Když se roztržka vlekla více než čtvrt hodiny, manažerka pevnosti se rozhodla zavolat policii, jejíž zásah ani nebyl nakonec nutný. Přitom zpěvák umí být i hodný – tento týden byl společně se svou přítelkyní Hailey Baldwin v místě zvaném Jungla Maya, kde jako naprosto civlizovaný člověk lezl po skalách, plaval v jeskyních a dokonce mu požehnal šaman v jedné z májských slavností.

Justin Bieber v rámci turné zamíří i do Prahy, hurá!

Justin Bieber se vytahoval se svým novým fárem. Chytila ho policie. ZASE!

Témata: